
Adaptacija apartmana
Kravarsko
Keramičarski radovi, instalaterski radovi, radovi interijera. Niveliranje poda 7 m²; Premaz impregnacije 24 m² kupatila prije postavljanja keramike. Keramika 43 m² poda, 23 m² zida, 25 m dužnih cokla keramike.
Voda izrada sa ppr: Izlazi za kuhinju topla i hladna. Vodokotlić umivaonik, tuš, vešmasina, bojler.
Povlačenje 2 vertikale na prvi kat. Ugradnja nove kade 80 x 120. Demontaža kotlića i WC školjke, bojlera, kade, umivaonika. Krpanje instalacije vode. Demontaža starih drvenih kutija od roleta 2 kom. 2.5 * 40; 2 kom 180 * 40; 1 kom 120 * 40. Saniranje otvora poslje skidanja roleta debljine 20 cm te obrada istih prozora. Postavljanje laminata 35 m² i postava lajsne. Trebam ponudu krovopokrivača. Potrebno je skidanj krova, daskanje, vuna, vračanje krova i pravljenje soba na tavanu plus stepenice do tavana. Radi se o kući od prizmenog djela, prvoga kata gdje je kuhinja, boravak i wc i drugoga kata gdje su tri sobe i kupaona te tavana. Rečeno nam je kako treba srediti vlagu podmetanjem prizemnog djela kuće i srediti dio potkrovlja / krovišta.
Nama je dosta hitno da se preselimo. Zanima me jel moguće renovirati unutrašnjosti kuće, koliko bi vam trebalo za nacrt i u kojem vremena roku bi mogli krenuti radovi?
Nama je bitno da se kuća iznutra dobro uredi, sve promjeni od namještaja. Sto se tiče grijanja i struje sve je već provedeno, papiri su čisti 1/1. U kući ništa osim vlage i krovišta nije problem. Naravno da bi mi išli na renovaciju prozora, parketa, zidova i stolarije te kupaonica u potpunosti, samo ono sto nije moguće renovirati bi promjenili. Namještaj bi uzimali novi za kuhinju, sobe i kuoaone. Trebam ponudu za uređenje gornjeg kata, kuća nova cca 9 x 8, sve instalacije, žbukanje i sve ostalo. Potrebna mi je renovacija prostora veličine 44 kvadratna metra koja uključuje zidarske i ličilačke radove, uređenje postojeće stolarije, postavljanje laminata u dvije prostorije (cca 25 kvadrata), provođenje cijevi za vodu (cca 1 - 2 m), postavljanje keramike (cca 10 kvadrata). Prostor je visok oko 4 metra. Trebam ponudu za sanaciju garaže cca 30 m2. Bušenje rupe za ventilaciju, molim ponudu za bušenje rupe u zidu od cigle za ventilaciju od nape.