
Adaptacija apartmana
otok Rava
Trebam ponudu za građevinske radove, podizanje potkrovlja (80-tak m2) s nadozidom, krovne kućice, balkon, izolacija krovišta, provođenje struje, vode i zidanje stubišta uz kuću, za ulaz iz vana u potkrovlje. Tražim ponudu za kompletnu renovaciju kuhinje I blagavaone.
Treba poravnati pod i postaviti pločice i laminat te provjeriti stanje instalacije struje te svakako postaviti više utičnica i vanjsko svjetlo. Radi se o doljnjem katu obiteljske kuće. Kuća prizemnica od siporexa 70 m2, trebamo ponudu za fasadu i unutarnje uređivanje. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike na vanjskoj kupaoni, kompletnu sanaciju iste, hidroizolaciju u šupi i još dodatnih keramičarskih radova.
Svakako je potrebno se čuti i objansiti. Renovacija kupaonice i kuhinjskog poda. Sve ukupno cca 30 - 32 m2 keramike za postaviti. Od toga 15 m2 na podu ostalo zidne. Rušenje postojeće keramike žu ja obaviti kao i odvoz šute.
Postavljanje nove instalacije vode i odvoda. Izvod za tuš kabinu, izvod za umivaonik, izvod za veš mašinu. Odvod istih. Knauf konstrukcija za ugradbeni vodokotlić. Montaža školjke, tuš kabine i sifona. Eventualno premještanje radijatora koji je na bakrenim cijevima. Trebam ponudu za građevinske radove ručnog žbukanja, keramiku i ostalo u kupaonici 3 × 1,5 m. Zbog nemogućnosti ugradnje mjernog mjesta za bojler, u kupaoni mi je potrebno skinuti dio knaufa i to dotjerati. U prilogu šaljem slike.