
Adaptacija dnevnog boravka
Otok Mljet
Vanjske stepenice za kat propuštaju vodu u konobu ispod njih. Treba naći neko rješenje i završiti vanjsko stubiste, trebam ponudu. U pitanju je stan od 52 m2, treba položiti estrih na cca 38 m2 stana, staviti knauf - izgradnja jednog zida i spuštanje jednog segmenta u kupaoni, ožbukati, pregletati, obrusiti i obojati zidove i stropove - cca 200 m2, postaviti klupčice na vanjsku stolariju, obraditi balkon nakon što je uklonjen klizni prozor, obojati ga. Hidroizolacija kupaone, postavljanje pločica na podove i zidove kupaone, kuhinje i pod balkona.
Molim da me se kontaktira isključivo putem maila. Trebam uređenje kompletnog kata kuće. Trenutno je gore roh bau, znači treba ići knauf, staklena vuna, provlačenje cijevi za centralno grijanje tj. treba mi kompletno uređenje da se s nekim vremenom gore može preseliti. Površine je 120 kvadrata, ukupno je 8 prostorija, od čega bi bilo 2 kupaone, 4 spavaće sobe te ostale 2 sobe kao spremište. Molio bih da mi na mail pošaljete okvirnu ponudu s materijalom i radom te s radom bez materijala.
Najbolje bi bilo da se to dođe pogledati ali je problem što sam u Njemačkoj do 3 mjeseca, kada bi odmah krenuo sa uređivanjem prostora, ali svejedno molim da pošaljete okvirne ponude da znam koliko bi me to sve skupa koštalo? Imam oko 50 kvadrata pločica za poijepit, trebalo bi vodu iz kupaone u kuhinju stavit i zidove uredit još malo boije. Potrebno je demontirati kadu, priprema i montaža tuš kabine, pločice - staklo. Molim ponudu. Želimo adaptirati postojeći balkon koji je velik oko 5 kvadratnih metara. Htjeli bismo ga ostakliti. Arhitektica je priredila cijeli projekt u koracima i imamo dizajn kako bi balkon trebao izgledati. Potrebni su nam radovi demontaže, gipsa, stolarski radovi i podopolagački. Zainteresiranima šaljemo dokument gdje je sve raspisano. Molim ponudu za adaptaciju kupaone od 4 m2.