Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija dnevnog boravka

Severin na Kupi


Trebam ponudu za radove adaptacije, rušenje zida, postavljanje pločica, soboslikarski radovi, izolacija ostave. Trebam ponudu za građevinske radove.
Glavni objekt je adaptiran te je ostao ovaj manji za adaptaciju koji bi se pretvorio u stambeni prostor.
Radi se o objektu koji ima tlocrtnu površinu od 20 m2 gdje bi se sa zadnje strane dodala kupona od cca 6,50 m2 i malo spremište, pov 3,00 m3 = 10 m2. Na kupaoni bi došao kosi krov sa izolacijom. Ispred objekta se betonira 8 m2 i na tome se radi nadstrešnica.
Na katu je spavaći prostor pod kosim krovom. Svi novi krovovi su limeni crvene boje – slijedi dogovor.
Priključci za: hladnu vodu, toplu vodu i centarlno grijanje su predviđeni već u glavnom objektu. A malo niže na istočnoj strani 5 m je udaljena septička jama.
Struja, voda: odvod i dovod te centralno grijanje – radijatori su za taj objekt (5 radijatora)
Uz taj objekt se pridviđa i izrada te montaža kosog kroviča na južnoj strani glavnog objekta da se osobe zaštite od padalina.
Na katu objekta dolaze na međukatnoj konstrukciji tavaloni od 5 cm i OSB ploče od 22 a na njih laminat.
Zidovi kupaone i zidovi doljnjeg dijela se žbukaju a ostalo je knauf.
U doljnjem dijelu ide keramika.
Fasada je termo stiropol od 8 cm a za boju slijedi dogovor, boja koja se može prati – odbija vodu (takvu imamo na glavnom objektu).
U prilogu je troškovnik. Tražim majstora za adaptaciju kuhinje površine 16 kvadratnih metara. Posao uključuje: rušenje plafona, postavljanje knaufa, gletanje i bojanje unutarnjeg prostora, poravnavanje poda, postavljanje laminata te vodoinstalacije. Molim za ponude. Zatvaranje balkona. Rezanje postojeće metalne ograde, staviti zidove, krov od sendvič panela i nekakve prozore / klizne stijenke. Treba izravnati pod, srediti dio zida gdje je sudoper, izbušiti dimnjak, jer bi se stavio kamin. Dio zida gdje ide kamin, staviti toplinski knauf, da se zaštite drveni planjci. Prebrusiti i ofarbati vrata. Sa greda skiniti vapno / kreč. Trebala bi mi renovacija kupaonice. Nove vodoinstalacije su postavljene, trebalo bi skinuti stare pločice, pokrpati i poravnati zidove, te postaviti nove pločice i novu kadu. Pločice i kadu ću sam kupiti. Sanitarije i sve drugo već imam, dakle zidarski i keramičarski radovi fale. Kupaonica je visoka 2.80 m, široka 1.60 m, i dugačka 2.50 m. Nove pločice idu na pod površine cca 3 m2 pločica, te na zidove cca 14 m2 površine pločica. Pločice će pokrivati otprilike 60% zidova. Kada je dimenzija 160 x 70, imati će okno za sifon. Prefarbati kupaonu poslije radova mislim sam, jer itako ću farbati ostatak stana. Radovi idealno krajem 4. mjeseca ili početkom 5., po dogovoru kasnije.
Da li ste u mogućnosti izvršiti traženu uslugu i po kojoj okvirnoj cijeni? Trebam majstora koji bi uz moju pomoć, poljepio stiropor ploče dekorativne na plafon, potkrovlje. Stan je 42 m2, ali treba "samo" tu lamperiju prekriti stiroporom. Materijal i ploče imam plus alat .