
Adaptacija dnevnog boravka
Sućuraj
Molim ponudu za radove navedene na tlocrtu. Radi se o adaptaciji kuhinje i kupaone. Trebam ponudu za radove adaptacije poslovnog prostora, 20 m2. Grubi radovi, pločice, knauf. Sanacija balkona koji je ravni krov stanu ispod je već jednom izvršena krajem 2014. godine kada je postavljena nova hidroizolacija i pločice, no negdje voda pronalazi put ispod. Moguće je da su se uslijed potresa pojavile pukotine kroz koje je voda počela prolaziti na strop / stolariju stana. Postavljen je novi silikon uz rubove te je izvršeno testiranje kojim je utvrđeno da i dalje balkon propušta oborinske vode.
Potrebno je izvršiti cjelovitu sanaciju balkona. Dimenzije ugrubo su 260 cm od ulaza na balkon do žardinjere, a poprečno je 435 cm - cca 11,30 m2.
Potrebna je demontaža postojećih pločica, izrada hidroizolacije te postava novih pločica uz uređenje obruba – ukratko „ključ u ruke“ princip. Plaćanje bi se vršilo putem pričuve - GSKG. Trebam majstora za sanaciju napuklina na kamenim sembranama na staroj dalmatinskoj kući te pjeskarenje ili brušenje, radi se o 8 prozorskih otvora. Trebam adaptaciju kata kuće: skidanje starih pločica 10 m2, lijepljenje pločica podnih i zidnih 50 m2, postavljanje knaufa (profil i lijepljenje) 80 m2, gletanje i krečenje 300 m2, zamjena 7 kom. sobnih vrata. Postavljanje: izolcije, Knauf, krečenje, gletanje, farbanje zidova, postavljanje laminata, postavljanje utičnica, potkrovlje cca 18 m2, trebam ponudu. Termin radova prema dogovoru. Treba mi produžiti sobicu od kćeri na dio balkona koji bi trebalo zatvoriti. Onda dio poda izjednačiti sa podom od sobe od kćeri i staviti na balkon prozor koji bi bio u sklopu sa tom produženom sobicom. Trebao bi klizna vrata koja su sa staklom da se to staklo zatvori i da se postavi na klizna vrata dole vodilicu koja če ta klizna vrata ucentrirati.I u hodniku bi stavio klizna vrata šta bi bilo ko ugradbeni ormar. Najbolje bi to mogao pokazati u živo.