Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija dnevnog boravka

Zaton Šibenski


Trebam ponudu za izbijanje kuhinjskih vrata i štoka, radi se o staklenim vratima s dva krila na povlačenje, jedno je pomično a drugo fiksno, ukupne duljine cca. 2,3 m. Trebam ponudu za radove adaptacije kupaonice veličine 2 x 2.2 m (demontaža starih sanitarija i keramike te montaža novihi ugradnja podnog električnog grijanja i zamjena PVC prozora veličine 90 x 60 cm).
Spuštanje knauf stropa po cijelom stanu veličine 63 m2 za minimalnu visnu (5-6 cm) za ugradnju LED kocki 15 x 15 cm.
Električne instalacije u spuštenom knauf stropu spojene na postojeće žarulje. Stan od 70 m2, na 3. katu. Trenutno ima 3 sobe (13 m2 svaka) , kuhinju (15 m2) i kupaonu. Želio bih napraviti 4 mala studio apartmana, u svakom sa mini kuhinjom, kupatilom, wc i klimom.
Zidove ne bih htio rušiti jer je stan dobrog rasporeda (na sredini stana je hodnik, sa lijeve strane su sobe, sa desne strane je kuhinja, a na kraju hodnika je kupaonica). Potrebna je izgradnja vodovodnih cijevi, izgradnja ili zamjena instalacija za struju i klime. Ukoliko dobijem dobru ponudu kako za cijenu tako i za rok izvođenja, možemo krenuti sa poslom odmah ili za 1 - 3 mjeseca. Trebam ponudu za popravak obiteljske kuće u skladu s troškovnikom koji je izradio statičar. Trebam ponudu za kompletnu adaptaciju kuće iznutra i izvana. Trebam ovlaštenog arhitekta radi rekonstrukcije poslovnog prostora. Trebam ponudu za štemanje zida i onda gletanje + farbanje cca 5 cm dubine, 60 cm širine, 150 cm visine zbog ugradnje kuhinjskog elementa, kojem fali prostora. Potreban račun.