
Adaptacija garsonjere
Donje Ladanje
Trebam ponudu za renovaciju kupaonice. Treba demontirati stari prozor i zazidati ostali slobodni prostor (pretpostavljam da bude cca 6 cigli dosta), To bi bilo izvrsno ako bi se moglo izvesti do kraja Veljače.
- U kupaonici bude žbuka već skinuta do cigle, te bi stavili knauf ploče i na zidove i na strop, znači postava knaufa, cca 20-ak kvadrata.
- Postavljanje podnih pločica cca 4 kvadrata, te zidnih cca 10 kvadrata na te knauf pločice.
- Sitni elektro radovi u kupaonici, tipa postaviti električnu grijalicu, i radijator na struju za ručnike. Potrebna mi je izolacija podrumskog stana, u dijelu gdje je vanjski zid u kontaktu sa zemljom, problem kapilarne vlage. Nije dostupna izolacija izvana. Površina koju planiram tretirati je oko 25 m2. Trebam ponudu za prizemno uređenje, poželjan pregled na lokaciji. Trebam ponudu za radove adaptacije, uređenje kuhinje i blagovaone, ugradnja keramičkih pločica, knauf. Adaptacija stana tipa "ključ u ruke" veličine 35 m2, 2. kat. Postava novih strujnih, vodovodnih instalacija. Postava novih podnih obloga. Rušenje nenosivih zidova i ugradnja novih. Nova unutarnja stolarija. Gletanje, krečenje. Trebam ponudu za adaptacijske radove rušenja zida između dnevnog boravka i kuhinje, prebacivanje kuhinjskih elemenata na suprotni zid, postavljanje kuhinjskog otoka na mesto srušenog zida. Prerada kupaone, ubacivanje tuš kabine pokraj kade. Prerada verande (krovne konstrukcije). Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova, bojanje cijevi i radijatora, postavljanje laminata i vinila te električarski radovi.