Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija garsonjere

Komin


Trebam izvađača radova na adaptaciji prizemlja tj. podijela na dva stana u prizemlju kuće, ako je moguće jedan izvođač. Potrebno je napraviti unutarnje špalete na 2 prozora i postaviti unutarnje klupčice. Prozori su dimenzije cca 240 x 140. Demontaža kuhinjskih ormarića 2.5 metra gornji i donji. Ormarići se bacaju u smeće. Demontaža sudopera i suđerice. Demontaža lavaboa u kupaoni. Skidanje starog i stavljanje novog silikonskog kita u kupaoni oko kade.
U dogledno vrijeme po dogovoru i montaža novog istog sadržaja. Odštopavanje odvoda za veš mašinu u zidu. Bojanje 4 vrata u bijelo i jednog radijatora. Demontiranje kutnog ormara u sobi i odvoz.
Gletanje dvije polovine zida. brušenje i lakiranje parketa 30 m2 stana. Bojanje zidova i stropova stana 35 m2 Bojanje balkonske metalne ograde od cc 2.5 m. Postavljanje dijagnoze wc. snimanje. Spojen sa nekim wc u susjedstvu? Trebala bih majstora koji bi mogao sanirati plafon koji je bio pod vodom. Naime, cijev u stanu iznad je puknula pa se strop natopio vodom. Trebala bih sanaciju toga stropa. Obrada špaleta nakon ugrađenih kliznih vrata. Kompletno uređivanje dotrajalog balkona od cca 2-3 m2: brušenje, gletanje, bojanje, uređivanje ograde, nove pločice.
- Pregradna prozirna klizna vrata između kuhinje i hodnika
- Izrada knauf - zvučne izolacije u spavaćoj sobi
- Instaliranje posebnog roloa s vodilicama na malom otvoru u zidu, za odjeljivanje kuhinje od dnevne
Zainteresirani moraju doći na teren pa napraviti ponudu troškova. Potrebno je izvesti sve navedene radove a ne djelomično jer su svi izvedivi. Tražim majstora koji će nam izvod nape preseliti na drugi zid. Treba izbušiti rupu u vanjskom zidu i obložiti cijev tako da estetski bude lijepo. Udaljenost od nape do zida na kojem treba izbiti rupu je cca 3 m. Zanima nas kompletna adaptacija kupaonice te još neki vodovodni / keramički radovi. Radi se o stanu u zgradama građenih 1960. - 1970.-tih. Grijanje i topla voda preko toplane, nema bojlera. Radovi (kupaonica i kuhinja dijele zid u kojem je vertikala):
Kuhinja: - nove podne i zidne pločice - zamjena svih dovodnih i odvodnih cijevi - instalacija priključka za sudoper (trenutno zidna slavina, htjeli bismo da bude obična) - da se na isti može priključiti i suđerica.
Kupaonica (3.5 m2):
- zamjena svih dovodnih i odvodnih cijevi - priključak za kotlić, tuš slavinu, slavinu za umivaonik, veš mašinu - hidroizolacija - nove pločice podne i zidne - montaža tuš kade s kabinom (obična kada, ne ravne) - montaža WC školjke i kotlića (običan kotlić, ne-ugradbeni) - montaža umivaonika
Hodnik: - nove podne pločice. Priprema za ugradnju vodomjera: - neki "prozor" u zidu u kojem bi možda već stavili brojilo za budućnost ako se ikad uvede u zgradu. Ukupna kvadratura keramike je cca 30 m2 (zid + pod).