Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija garsonjere

Kravarsko


Trebam obradu špaleta. Imamo ugrađene nove PVC prozore 4 dupla, 2 mala 1 ulazna vrata i trostruka klizna balkonska ali unutrašnji radovi nisu napravljeni. Postojeći wc na 1. katu (2 x 1,5 x 2,20) treba proširiti za ca. 1 m, za tuš kabinu i veš mašinu. Za proširenje se mora srušiti zid (ili se samo probije prolaz); novi zid napraviti 1 m dalje (knauf na drvenu konstrukciju). Instalirati vodovodne i odvodne cijevi za umivaonik, tuš, veš. Pločice na pod, podno grijanje. Pločice na zidove do 1,5 m visine. Tuš kabina u pločice. Zainteresiran sam za sljedeće usluge. Radi se o renoviranju kupatila (elektro i vodo instalacija), djela kuhine te postavljanju podnih pločica u cjelom stanu osim soba. Radovi bi se izvodili u periodu od negdje 20.01. - 15.03.
Uklanjanje pločica: zid banj 13.9 m2, zid kuhinja 2.55 m2, podne plastične pločice podolit 30 x 30 cm (na ljepilo), pod 25.45 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin wc školjka.
Postavljanje pločica: podne 5.18 hodnik, 19,63 kuhinja, 1.48 sprema, 3.69 banj, ukupno 29.98 m2. Zid banj 18.04 m2. Zid kuhinja 2.7 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin, wc školjka.
U nastavku u kupaonici i u kuhinji bi trebalo i zmjeniti vodo i elektro instalaciju, prema nacrtu u privitku. Molim ponudu prema gore navedenom. Glavni dio kupaonice je već napravljen te ju treba dovršiti. Do sada su premještene elektroinstalacije, provučena je voda i odvodi. Ostalo je da se izvodi za radijator iz poda premjeste na zid (umjesto klasičnog radijatora bit će ljestve), hidroizolacija, priprema podloge za keramiku s time da je predviđeno da se nove pločice lijepe na stare osim na jednom zidu gdje će možda trebat skidati pločice jer ne stanu između starih pločica i šarnira balkonskih vrata, postavljanje nove keramike te da ugradnja nove sanitarije. Vodokotlić je ugradbeni pa za njega treba napraviti "kasun". Trebam ponudu majstora za obradu špaleta i popunjavanje rupa stiroporom. 1. Trebam keramičara za postavljanje pločica i sanitarija u kupatilu. Potreba i nabavka materijala. Kupatilo je ca 6 m kvadratnih. 2. Trebam podolagača za postavljanje laminata u dvije prostorije ukupno ca 30 m2. 3. Trebam keramičara za postavljanje keramičkih pločica na pod u kuhinji i blagovaoni ca 25 m2. Potrebno nabaviti materijal. Trebam majstora za obnovu starih vrata i štokova.