Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija garsonjere

Miočići


Trebam ponudu za radove adaptacije stana u brušenje i lakiranje parketa, djelomična zamjena podnih pločica i farbanje prostorija sa gletanjem. Ako ste zainteresirani javite se za pregled stana. Trebam ponudu za adaptaciju krova i unutarnje uređenje stana.
Kompletna promjena krovišta cca 150 m2 (osim greda), ugradnja klasičnih prozora (1 na istočnoj, te 2 dvokrilna od poda do stropa na zapadnoj strani uz prilagodbu krovišta - sjever i jug je ciglani) termoizolacija krova, biber crijep, te unutarno uređenje unutarnjeg prostora cca 55 m2.
Prostor je klasičan neiskorišten tavan s izgrađenim unutarnim zidovima (cigla) i betonski pod, krovište s salonitnim pločama. Priključci su provedeni do etaže. Ugradnja 2 unutarnja vrata, uređenje zidova i podova (pluto u stambeni prostor i pločice u kuhinji i kupaoni) Početak radova polovicom godine. Molim okvirnu ponudu s vašim materijalom i radom uključenim u cijenu. Provjera starijeg stana - zidovi, stropovi, podovi, instalacije. Procjena troškova renovacije kupaonice i wc-a. Trebam ponudu za zatvoriti terasu i napraviti balkon, 4 zida, krov, prozori. Terasa koja je ustvari ploča sa zaštitnom ogradom, maknuti ogradu, staviti zidove, estrih, krov od sendvič panela i nekakve prozore / klizne stijenke. Rušenje kade, promjena vodovodnih cjevi, promjena pločica 2 * 2 * 2 visina, bojanje 58 kvadrata, visna 2,40. Brušenje i lakiranje parketa 38 m2. Postavljanje laminata 15 m, bojanje 5 štokova i vrata. Rušenje dijela zida za veći otvor tipa bolte. Savjet o samom rušenju, jer nisam sigurna dali je nosivi zid. Uz to bih trebalo povući povući struju za par utičnica te povući dovod i odvod za kuhinju, taj zid je na vertikali od kuhinje iz prizemlja. Trebam ponudu za adaptacijske radove rušenja zida između dnevnog boravka i kuhinje, prebacivanje kuhinjskih elemenata na suprotni zid, postavljanje kuhinjskog otoka na mesto srušenog zida. Prerada kupaone, ubacivanje tuš kabine pokraj kade. Prerada verande (krovne konstrukcije).