Adaptacija garsonjere
Pavlovac
Trebam ponudu za restauracijske radove na drvenoj kući koja je u dobrom stanju. 1. Sanacija postojećeg krovišta: izmjena dotrajalih letava, dobava I postava crijepa (presipavanje crijepa) 175 m2 2. Limarski radovi: dobava i postava vjetar lajsni, oluka, cijevi 96 m 3. Demontaža interijera: demontaža podova, stropa, žbuke na zidovima 300 m2 4. Brušenje kuće izvana, zaštita drvocidom, bojanje lazurom 2x 165 m2 5. Izrada prozora: dvokrilni prozor sa izo staklom, izvana žaluzine Dim. 85 x 125 cm, jela 6 kom. Potrebno je dovršiti radove vezane uz knauf na stropu (treba postaviti još jedan nosač i dvije ploče). Nakon toga treba bandažirati te pogletati strop i zidove. Potrebno je provesti još jedan strujni kabel cca 2 m te postaviti 4 utičnice, prekidač za svijetlo i 4 led reflektora (u knauf ploče na stropu). Obojati zidove, maknuti stari laminat i postaviti novi. Soba je veličine cca 10 m2. Tražim izvođača građevinskih radova za adaptaciju postojeće kuće cca 56 m2 i nadogradnju novog dijela kuće cca 60 m2 na postojeći dio. Visoka prizemnica, cca 110 m2 stambenog prostora u prizemlju i potkrovlju. Dvije terase u prizemlju od ukupno cca 15 m2 i dva balkona u potkrovlju ukupno cca 6 m2.
Postoji građevinska dozvola, s radovima se može početi po dogovoru. Zgrada je koncipirana na način da čini dva volumena – jedan na mjestu gdje je bila postojeća zgrada u kojem su smještene servisne prostorije kao što su spremište, kotlovnica, kupaonica te stubište i dvije sobe te drugi volumen pravokutnog oblika smješten južno od prvog volumena u kojem je smješten veliki otvoreni dnevni boravak s izbom i izlazom na terasu koja je dijelomično natkrivena. Na katu su smještene tri spavaće sobe i kupaonica te balkoni. Konstrukcija zgrade će biti od armiranobetonskih horizontalnih i vertikalnih serklaža s ispunom od blok opeke. Stropne ploče će biti armiranobetonske. U prizemlju će zidovi dijelomično biti armiranobetonski. Krov će biti drveni kosi dvostrešni s krovnim kućicama. Nosivu konstrukciju predmetne stambene zgrade čine armiranobetonski zidovi u prizemlju te zidovi od blok opeke debljine 25 cm sa armiranobetonskim horizontalnim i vertikalnim serklažima. Stropne ploče će biti izvedene od armiranog betona debljine 16 cm sa slojem plivajućeg poda.
Zgrada ima građevinsku (bruto) površinu od 260,39 m², stambene je namjene s jednom stambenom jedinicom. Visine je P + 1 – prizemlje i kat. O detaljima možemo nakon inicijalne okvirne ponude. Renoviranje vikend kuće - prizemnice od cca 50 m2: rušenje postojeće i izrada nove betonske armirane deke 50 m 2; rušenje 1 nosivog zida cca 2 x 2 m; rušenje krovne ploče garaže cca 3 x 2 m (ujedno je i terasa) i izrada nove cca 3 x 3 m; zatvaranje otvora 2 prozora i proširivanje otvora 2 vrata u nosivom zidu; zamjena instalacija vode, kanalizacije i struje; Trebam ponudu za postavljanje knaufa i adaptaciju kuće. Potrebni su mi majstori, odnosno izvođači radova za adaptaciju kuće. Trebamo sve, od promjene krovišta, do dogradnje te na kraju i adaptaciju interijera. Trebamo nove instalacije (voda, struja, grijanje), pločice, knauf. Molim ozbiljne ponude i izvođače koji mogu raditi više toga od jednom. Željeni početak radova je sredinom sljedeće godine. Trebam ponudu za građevinske radove adaptacije stambene zgrade. Kao predstavnik stanara prikupljam ponude po troškovniku. Za sve informacije ili pojašnjenja stojim vam na raspolaganju.