
Adaptacija instalacija
Koprivnički Ivanec
Kupaona 9,12 m2, trenutno sadrži dva WCa, jedan tuš i tri umivaonika, potrebno je od iste kupaone napraviti tri male kupaone (tuš, wc, umivaonik), izmjena vodovodnih i kanalizacijskih cijevi.
2. Wc u prizemlju 0,76 m2 sastoji se od wc i umivaonika, potrebno izmjeniti instalacije i pomicanjem zida u lijevo u skladišni prostor dodati tuš.
Kat:
1.Kupaona 3,04 m2 zamjena instalacija wc, tuš, umivaonik
2.kupaona 9,12 m2 isto kao u prizemlju napraviti tri male kupaonice
Potkrovlje
1. WC 1,88 m2 Izmjeniti instalacije wc, umivaonika, dodati tuš u prostor ispred wc.
2. Nova kupaonica u prostoriji 9,81 m2. Trebam ugradnju vodovodnih cijevi od vodovodnog priključka u prizemlju do kupaonice na prvom katu obiteljske kuće.
Trebam i ugradnju odvodnih cijevi od kupaonice na prvom katu do kanalizacijskog šahta u prizemlju. Radovi uključuju štemanje zidova kroz koje se postavljaju cijevi. Trebam postavljanje cijevi i montiranje bojlera za grijanje vode. Trebam ponudu za montažu hidromasažne tuš kabine. 1. Promjena kutnog ventila u kupaoni ispod lavaboa. Potreban je novi, što kvalitetniji ventil.
2. Pritisak vode u stanu je dosta pao prilikom zatvaranja glavnog ventila na oko tjedan dana. Ne mogu dobiti jednak pritisak pa bi htio da se i to pogleda / popravi. Predpostavljam da je problem vezan za taj glavni ventil u stanu, ali možda se i varam.
3. Provjera ostalih instalacija.
U prilogu se mogu vidjet fotografije kutnog ventila koji treba mijenjati i glavnog ventila koji je većim djelom ispod keramičkih pločica. Radi se o stanu u zgradi. Trebam majstora za zamjenu vodokotlića Geberit. Trebam majstora za postavljanje tuš kabine (Karag Santorini 100).