Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija interijera

Brestova Draga


U stanu na 1. katu potrebno je izolirati 2 zidića dužine 200 x 80 cm kako se ne bi stvarala plijesan od kondenzacije. Balkon je zatvoren PVC stolarijom. Stručno mišljenje tražim o mogućnosti radova izvana ili iznutra. Molim ponudu za adaptaciju stana na 1. katu bez lifta; rušenje nekih zidova, zidanje zida, skidanje pločica na podu u hodniku, kuhinji, blagavaoni te pločica na bočnom zidu kuhinje. Postavljanje novih pločica na tim mjestima, demontaža stare wc školjke, kotlića, umivaonika te ugradnja nove wc školjke, kotlića, umivaonika. Micanje radijatora u kupaoni i postavljanje ljestvi-električnog radijatora u kupaoni na suprotnom zidu. Pomicanje vrata u kupaoni ili prihvaćam nove ideje kako u kupaoni osigurati da stanu 2 kupaonska ormara visine 180 cm, širine 33 cm, dubine 36 cm i drugi ormar visine 180 cm, širine 62.50 cm, dubine 36 cm. Demontaža starih ulaznih vrata od stana te ugradnja novih protuprovalnih ulaznih vrata od stana. Servis ili zamjena uređaja za klimu te pomicanje uređaja za klimu iz jedne prostorije u drugu. Provjera električnih instalacija, zamjena utičnica u stanu, pomicanje portofona na istoj strani zida, ali uz ulazna vrata stana. Nabava i ugrađivanje komarnika u vrata od loggie, zamjena gurtni na svim roletnama, farbanje ograde od loggie, krečenje cijelog stana i loggie, odvoz šute i građevinskog otpada. Trebam ponudu za preuređenje starije kućice, izbijanje nekih zidova, postavljanje novih, što zahtjeva pomicanje nekih plinskih i električnih instalacija. Premješta se hodnik i izbija zid špajza da bi se otvorio prostor prema dvorištu. Toliko u prvoj fazi. Trebamo kompletnu adaptaciju kuhinje. Demontaža stare kuhinje i odvoz. Ličilački radovi, brušenje i lakiranje stolarije, radijatora i cijevi. Postavljanje kuhinjskih pločica. Spuštanje vode i struje. Postavljanje laminata. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice. U kupaonici je potrebno:
- ukloniti staru kadu i umivaonik (slika)
- ukloniti odvodnu cijev (slika)
- ugraditi dvije tuš kade s kabinom 80 x 80 cm i pipom
- ugraditi dva umivaonika i pipe
- ugraditi jedan pisoar i pipu (vidjeti nacrt)
Potrebno je na dijelovima, koji će se štemati i dijelovima koji će biti bez pločica nakon štemanja, postaviti nove uz maksimalno očuvanje starih pločica.
Mješalice, kade, tuš kabine, pisoar i umivaonike ja nabavljam. U prilogu je i slika budućeg stanja. Vrijeme radova: u roku par dana, dok pribavim opremu. Trebam uslugu stavljanja špaleta na prozor dimenzija 2540 / 930. Boja orah (pvc) 5. kat. Prozor je stavljen prošli tjedan. Trebam kompletnu adaptaciju kuhinje, rušenje pločica, mjenjanje cjevi i postavljanje pločica.