
Adaptacija interijera
Gornje Mokrice
Trebam ponudu za skidanje gleta i boje jer je to napravljeno neravno, negdje ima pukotina. Ponovno gletanje na ravno i potrebna ponuda za postavljanje laminata. Soba ima 16 kvadrata. Trebam ponudu za radove adaptacije stambenog prostora - prenamjena prostorija. Potrebno je: 1. izolirati malu logju koja je zatvorena plastičnom stolarijom. Kada jako pada kiša, prokišnjava. Potrebno je ili silikonizirati ili eventualno postaviti novi lim;
2. izolirati cijevi od klime koje idu po fasadi. Stan je na 2. katu pa je potrebna dizalica sa rukom najmanje 10 m. Kuća grubi rohbau, potrebno je:
-sanacija dva podruma koji vlaže
-uređenje podruma
-sanacija vode i kanalizacije (to sve radi, ali potrebno je malo ispitati i pronaći nekakvo bolje rješenje)
-kompletna kuhinja,
-kupaona, keramika.
Rušenje zida od knaufa u dnevnoj sobi i montiranje novoga ili gletanje prva i druga ruka.
-izgradnja terase
-sređivanje ulaza i unutarnjih stepenica Trebam ponudu za radove adaptacije stana, razbijanje pločica, vodo i elektro instalacije, postavljanje novih pločica. Trebam postavu termoizolacijskih ploča na tavanski prostor 120 cm s betoniranom podlogom, (visinom 35 - 270 cm). Polaganje ploča mineralne kamene vune na PE foliju. Pristup tavanu iz stana. Materijal imam. Trebam majstora za pregledat dimnjak i popraviti ili po potrebi zamjeniti novi lim. Jedna greda do dimnjaka neposrednu uz lastavicu, dio koji se naslanja na ploču je propao. Treba je zamjeniti ili eventualno lapacati oštećeni dio. Ispod problematičnog mjesta na plafonu u dnevnom boravku se vidi oštećenje od vlage, treba popraviti gipsanu ploču. Odvodni oluk na toj lokaciji ne kupi vodu sa krova, dio vode se slijeva niz fasadu.