Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija interijera

Jarki


Trebam ponudu za unutarnje radove - djelomičnu adaptaciju, bojanje i gletanje zidova, postavljanje laminata, bojanje unutarnje stolarije, za 9. ili 10. mjesec. Adaptacija dijela kuće: pretvaranje lođe u sobu + spajanje 2 sobe i te lođe u jednu veliku sobu i naravno premještanje radijatora na drugu poziciju. Mislim da su zidovi koje potrebno rušiti napravljeni od knaufa. Riječ je o adaptaciji stana od 50 m2 na 2. katu stambene zgrade bez lifta, građena 80-ih godina. Potrebna je adaptacija stana što uključuje rušenje pregradnog zida, uklanjanje starih podova (pločica, parketa, laminata) te niveliranje podloge. U većinu stana postavljale bi se porculanske pločice imitacije drveta i u spavaću sobu parket. Potrebna je dopuna utičnica u kuhinji i uklanjanje starog i postavljanje novog knaufa i soboslikarski radovi. Ugradnja novih protuprovalnih vrata, a od stolarskih radova koji nisu obavezni u ponudi, mogućnost izrade ugradbenog ormara i polica. Skidanje starih keramičkih pločica do betona i izvođenje nove hidroizolacije vanjskih stepenica, jer se ispod njih nalazi stan. Trebam ekipu za strojno gletanje 6.000 kvadrata i postavu knaufa 5.000 kvadrata. Posao je ozbiljan i molim ozbiljne ekipe, početak raova u 1. mj. Trebam ponuduza građevinske radove adaptacije obiteljske kuće. Potrebno je:
1. Skidanje postojećih pločica (15 * 15 cm), priprema zidova i postavljanje pločica u 2 kupatila svako cca 3 m2 tlocrtno. Kupatilo se sastoji od tuš kabine, školjke, i umivaonika te 2 ventila.
2. Skidanje laminata i postavljanje pločica u sobi veličine cca 16 m2
3. Skidanje parketa i postavljenja pločica u dvije sobe svaka veličine cca 15 m2
Skidanje pločica i laminata mogu obaviti sam. Potreban mi je keramičar za postaviti pločice ili skinuti postojeće i postaviti nove ovisno o dogovoru. Moguće je, u paketu dogovoriti i vodoinstalaterske poslove (vađenje postojećih cijevi, postavljanje hidroizolacije, postavljanje novih cijevi te montiranje sanitarija (ugradbena školjka, staklena stijena, umivaonik s pipom i 2 ventila) iako imam majstora za vodu.
Keramika još nije kupljena i biti će manja u kupatilu i veće ploče u sobama. Primam savjete majstora. Radovi planirani za 1. ili 2. mjesec. Potrebna zidarska obrada prozora nakon ugradnje PVC prozora. Dimenzije u milimetrima 2100 x 1500 (2 kom), 2000 x 1330 (1 kom), 1060 x 860 mm (1 kom), 1150 x 600 (3 kom), 2000 x 610 (2 kom), 1470 x 1300 (1 kom). Molim ponudu i info kada bi se moglo početi s radom?