Adaptacija jednosobnog stana
Brsedin
Trebam ponudu za soboslikarske radove, nova dva stana, trebam gletanje zidova. Stanovi su od 70 kvadrata. Trebam ponudu za strugnje stropa i nanošenje nove žbuke tj. glazure. Plafon ima cca 5 m2. Spajamo balkon stepenicama u visokom prizemlju visine 145 cm sa terasom u vrtu. Tražim majstora da do 31.03. napravi sljedeće: Dobava materijala, oplate, armature I betona. Šalovanje vanjskih stepenica, postava armature, betoniranje – cca 8 - 9 gazišta + podest. Izravnavanje bočnih stranica gazišta sa žbukom ili betonfixom I bojanje fasadnom bojom. Dodatno je potrebno, ali mogu naći i drugog majstora za to: Postava keramičkih pločica na stepenice – gazište + čelo + alu lajsna na rubovima. Molio bih zainteresirane da se jave kako bi prošli zahtjev i cijenu. Potrebno je maknuti postojeće pločice i beton sa cca 100 m2 dvorišta i staviti novi armirani beton. Trazim dobrog keramičara za postavljanje 10 metara kvadratnih podnih pločica 60 x 60 plus naknadno još zidne pločice. Molim ponudu za sanaciju zidova na parkingu stambene zgrade. Niže navodim što je potrebno napraviti s okvirnim dimenzijama te šaljem slike u prilogu.
1. Balkon - 660 x 200, potrebno otucati staru žbuku na mjestima gdje ''zvoni'' i strop se napuhuje, sanirati strop i ponovo ga prefarbati.
2. Betonske kanalice za odvodnju - zamijeniti kanalice koje su oštećene sa novima i staviti pokrov na kanalicima koje su ispravne
3. Zid 1 - 350 x 100, potrebno prefarbati
4. Zid 2 - 960 x 140, potrebno otucati staru žbuku na mjestima gdje ''zvoni'', nanijeti novi sloj gdje je potrebno i prefarbati cijeli zid
5. Zid 3 - 950 x 140, potrebno prefarbati
6. Zid 4 - potrebno prefarbati
Plaćanje bi išlo iz pričuve zgrade. Molim ponude u prilogu su slike. Potrebno je u spavaćoj sobi maknuti tepih i staviti laminat. Cijeli stan ili djelomično, potrebno je prefarbati.