Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kompletnog stana

Jarki


Trebam renoviranje kupatila, demontaža svih starih sanitarija i pločica, radovi na vodovodnoj i odvodnoj instalaciji, elektroinstalacije, postavljanje keramike i nove sanitarne opreme. Trebam predračun za fond za energetsku učinkovitost i ako prođem na natječaju treba izvesti radove postavljanja staklene vune i folije i rigipsa na tavanski dio potkrovlja. Stan od 70 m2, na 3. katu. Trenutno ima 3 sobe (13 m2 svaka) , kuhinju (15 m2) i kupaonu. Želio bih napraviti 4 mala studio apartmana, u svakom sa mini kuhinjom, kupatilom, wc i klimom.
Zidove ne bih htio rušiti jer je stan dobrog rasporeda (na sredini stana je hodnik, sa lijeve strane su sobe, sa desne strane je kuhinja, a na kraju hodnika je kupaonica). Potrebna je izgradnja vodovodnih cijevi, izgradnja ili zamjena instalacija za struju i klime. Ukoliko dobijem dobru ponudu kako za cijenu tako i za rok izvođenja, možemo krenuti sa poslom odmah ili za 1 - 3 mjeseca. Zainteresiran sam za sljedeće usluge. Radi se o renoviranju kupatila (elektro i vodo instalacija), djela kuhine te postavljanju podnih pločica u cjelom stanu osim soba. Radovi bi se izvodili u periodu od negdje 20.01. - 15.03.
Uklanjanje pločica: zid banj 13.9 m2, zid kuhinja 2.55 m2, podne plastične pločice podolit 30 x 30 cm (na ljepilo), pod 25.45 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin wc školjka.
Postavljanje pločica: podne 5.18 hodnik, 19,63 kuhinja, 1.48 sprema, 3.69 banj, ukupno 29.98 m2. Zid banj 18.04 m2. Zid kuhinja 2.7 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin, wc školjka.
U nastavku u kupaonici i u kuhinji bi trebalo i zmjeniti vodo i elektro instalaciju, prema nacrtu u privitku. Molim ponudu prema gore navedenom. Postavljanje staklene cigle na prozore kupaone, obzidavanje kade i vodokotlića, žbukanje oko prozora, betoniranje stepenica. Radi se o stanu u prizemlju kuće, 70 m2 stan, 30 m2 terasa. Srušeni su pregradni zidovi potrebno je sve novo, napraviti zidove, žbukanje, izolacija, betoniranje terase i natkrivanje. Trebam ponudu za slijedeće radove: zamjenila bih postojeću kadu sa tuš kabinom s tim da bi tuš kada trebala biti izlivena u epoksi smoli, a odvod bi bio kanalicom nešto kao walk in tuš kabina. Dimenzije tuš kabine tj. kade je 167 cm x 69 cm, ako je moguće jedan zid na kojem su pločice također bih prekrila epoksi smolom kao i pod na kojem su isto tako keramičke pločice. Dimenzija zida je 169 cm x 260 cm a dimenzija poda je 169 cm x 200 cm. Da li vi možete odraditi i vodoinstalaterske radove? Također bih htjela premjestiti radijator ljestve na suprotni zid od onog na kojem je sad postavljen. Ako trebate još neku informaciju slobodno me kontaktirajte a ja se nadam da možete izvesti sve ove radove.