Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kompletnog stana

Križci


Potrebno je na pregradnom zidu (debljina 10 cm) "premjestiti vrata". Vrata (80 x 200 cm) su na neodgovarajućoj poziciji - treba demontirati vrata i štokove, zapuniti otvor u zidu i na drugom mjestu probiti otvor veličine 80 x 200 cm. Gletanje zidova potrebno. Odvoz šute potreban. Na mjestu novog otvora za vrata ne treba postavljati nove štokove niti vrata. Zanima nas kompletna adaptacija kupaonice te još neki vodovodni / keramički radovi. Radi se o stanu u zgradama građenih 1960. - 1970.-tih. Grijanje i topla voda preko toplane, nema bojlera. Radovi (kupaonica i kuhinja dijele zid u kojem je vertikala):
Kuhinja: - nove podne i zidne pločice - zamjena svih dovodnih i odvodnih cijevi - instalacija priključka za sudoper (trenutno zidna slavina, htjeli bismo da bude obična) - da se na isti može priključiti i suđerica.
Kupaonica (3.5 m2):
- zamjena svih dovodnih i odvodnih cijevi - priključak za kotlić, tuš slavinu, slavinu za umivaonik, veš mašinu - hidroizolacija - nove pločice podne i zidne - montaža tuš kade s kabinom (obična kada, ne ravne) - montaža WC školjke i kotlića (običan kotlić, ne-ugradbeni) - montaža umivaonika
Hodnik: - nove podne pločice. Priprema za ugradnju vodomjera: - neki "prozor" u zidu u kojem bi možda već stavili brojilo za budućnost ako se ikad uvede u zgradu. Ukupna kvadratura keramike je cca 30 m2 (zid + pod). Potrebno je izraditi 3 pregradna zida. 2 komada 3.30 m duljine x 2.4 m visina i jedan 5 m duljine x 2.4 m visina. Uz to potrebno i cca 30 m2 plafona. Na plafon 20 cm vune. Zidovi dupli knauf i 10 cm vune. Molim cijenu s materijalom i cijenu samo ruke. Cijena komplet ofarbani zidovi. U datoteci ima plan kako sada izgleda ni sa zidovima koje treba napraviti. Izrada što je prije moguće. Potreban mi je majstor za renovaciju kupaonice. Radi se o kući staroj 15 godina koja je montažna. Planiramo izvaditi pločice u kupaoni na podu, kao i produžetak u hodniku te montirati novu tuš kabinu i wc školjku. Zidne pločice nismo planirali vaditi već samo po njima polijepiti nove, u dogovoru s majstorom, ovisno o njegovom savjetu. Trebam stolara koji bi na jedan zidani zid kuće ušarafio brodski pod u obliku poluoblica, oko 20 m2. Prije manje od dva mjeseca smo kupili nekretninu i sad imamo problema s tavanom koji je nedovršen. Na krovu je samo crijep bez ikakve podloge. A na podu su daske (na nekim mjestima otvorene) i vuna. Osim što su nam se zavukli štakori, počelo nam je prokišnjavati u spavaću sobu u jednom kutu. Molila bih hitnu pomoć. Stan na prvom katu, potrebno više različitih vrsta radova; postavljanje novih prozora, vađenje starog parketa i postavljanje laminata, vodoinstalater, keramičar, električar, maler. Površina prostora koji zahtjeva renovaciju je oko 30 m2.
Prostor je u dosta zapuštenom stanju, cilj je dovesti ga u toliko - koliko pristojno stanje u što kraćem vremenu te bi bilo idealno kada bi jedna firma mogla ponuditi sve navedene vrste radova.