Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kompletnog stana

Velike Gorice


Adaptacija kupaone, zamjema vodovodne i odvodne instalacije, postavljanje pločica i montaža tuš kade i kabine. Trebam ponudu za navlačenja kulir fasade na vanjskim zidovima ili plastični kulir, obrada dvojih ulaznih vrata, skidanje stare i postavljanje nove fuge između pločica i kamena od bazena, sređivanje unutrašnjih zidova (gletanje i postavljanje mrežice) posli vlage, nanošenje lazure na drvene stupove nadstresnice i ostale sitne radove za sređivanje kuće. Mozemo se čuti na telefon, radove bi trebao početi odmah. Smjestaj osiguran. Kupatilo dimenzija 210 x 140 cm. Radovi: - Skidanje postojeće limene kade; Skidanje postojeće WC šolje; Izgradnja podne tuš kade dimenzija 100 x 60, keramičarski radovi - Zamena kanalizacijskih cijevi od WC školjke i nove tuš kade do septičke jame (udaljena oko 2 m), - Montaža nove WC školjke - Keramičarski radovi pod. Tražim majstore koji bi mogli izvesti slijedeće radove: postavljanje odvoda i dovoda u kuhinji te spajanje na mrežu,(trenutno je priključak na hidro pak) ravnanje poda, postava podnih i zidnih pločica cca 9 m2, nešto električarskih radova (dodavanje utičnica, šaltera), postava sobnih vrata, postava knaufa. Također bi trebala izrada vrtne kućice s temeljima, dimenzije 3 x 3 m. Radovi se izvode na vikendici i potrebno je završiti do kraja mjeseca. Trebam ponudu za kompletnu obnovu kupatila i WCa. Trebam ponudu za obradu špaleta oko prozora i balkonskih vrata, poslje ugradnje nove PVC stolarije. Kupili smo vikend kuću starije gradnje prije 68. godine. Objekt nema hidroizolaciju, a oborinske vode su napravile svoje. Vlaga je prodrla na sve strane.
Objekt se sastoji od – prizemlja – podrumskog dijela, prva etaža i druga etaža u potkrovlju. Objekt je veličine 4,6 x 8 metara. Na zadnjoj fotografiji br. 2982 vidi se podrumska prostorija u kojoj je otpala žbuka sa stropa. Vide se ulošci i gredice. Na prvoj etaži soba (zelene boje) isto tako na stropu otpala žbuka. Ulaz u objekt podovi puni vlage, na stropu crna plijesan od vlage. Želimo znati koje su sve radnje potrebne da se ova situacija sanira, da se objekt zaštiti od vlage, da smo sigurni u statiku objekta, kako ne bi došlo do urušavanja.
Plan je izraditi septičku jamu, odvodnju oborinskih voda, uz objekt dodati drvenu terasu bočno s desne strane i iza objekta, od cca. 2,5 - 3 metra i sve staviti pod jedan krov. Objekt ima potvrdu Katastra da je građen prije 68. godine i potvrđuje veličinu od 14 m2. Dakle, bio je nadograđivan i širen, ali za to nema potrebnih dozvola niti legalizacije.
Molimo savjet što poduzeti i koliko će koštati ova investicija. Molim odgovore putem e-maila.