Adaptacija krova
Severovci
Trebam ponudu za pocinčani oluk 9 metara, kotlić, labuđi vrat, oko 5 metara odvodne cijevi. Trebam ponudu za sanaciju dimnjaka. Dimljak koji se ne koristi skinuti do krova narusena statika dimljaka zbog potresa. Trebam ponudu za građevinske grube radove za izgradnju kuće. Radi se o kući od prizmenog djela, prvoga kata gdje je kuhinja, boravak i wc i drugoga kata gdje su tri sobe i kupaona te tavana. Rečeno nam je kako treba srediti vlagu podmetanjem prizemnog djela kuće i srediti dio potkrovlja / krovišta.
Nama je dosta hitno da se preselimo. Zanima me jel moguće renovirati unutrašnjosti kuće, koliko bi vam trebalo za nacrt i u kojem vremena roku bi mogli krenuti radovi?
Nama je bitno da se kuća iznutra dobro uredi, sve promjeni od namještaja. Sto se tiče grijanja i struje sve je već provedeno, papiri su čisti 1/1. U kući ništa osim vlage i krovišta nije problem. Naravno da bi mi išli na renovaciju prozora, parketa, zidova i stolarije te kupaonica u potpunosti, samo ono sto nije moguće renovirati bi promjenili. Namještaj bi uzimali novi za kuhinju, sobe i kuoaone. Trebam promijeniti krov od salonitnih ploča i napraviti novi limeni površine oko 100 m2 s novim olucima i žljebovima. Molim ponude za navedeni rad. Trebam popraviti / izmijeniti djelove oluka na gospodarskoj zgradi pošto na nekim dijelovima dolazi do curenja. Postojeću nadstrešnicu kod ulaznih vrata zgrade, treba dodatno nakositi - sad ima mali pad pa treba povećati kosinu radi bržeg odljeva kišnice s nadstrešnice. Također, na spojne rubove nadstrešnice sa zgradom na 2 strane, treba ugraditi lajsne radi zaštite od podljeva kišnice uz spojne rubove nadstrašnice i zidova zgrade.