Gradnja, grubi radovi

Adaptacija krovišta

Zagradci


Krov od šindre propušta vodu u blizini krovnog prozora. Trebam ponudu za popravak dijelova sa isrošenom šindrom tj. na mjestima gdje prolazi voda. Moguć dolazak na lokaciju prije ponude. Trebam ponudu za zatvoriti terasu i napraviti balkon, 4 zida, krov, prozori. Terasa koja je ustvari ploča sa zaštitnom ogradom, maknuti ogradu, staviti zidove, estrih, krov od sendvič panela i nekakve prozore / klizne stijenke. Trebao ponudu za izgradnju obiteljske kuće. Kuća je modernog oblika te razmišljamo izgradnju s Ytong građom ali i s običnom opekom isto. Prilaz s kamionima odličan, sva infrastruktura (struja, voda) te priključi na zemljištu.
Ponuda mora sadržavati cijenu po fazama izgradnje od iskopa pa do završetka radova. Radovi bi počeli na zimu 2019-2020. Tražim ponudu za završnu izgradnju kuće, kuća je izgrađena do prve ploče, kuća bi se nadogradila s još jednim katom i krovom. Trebam promjenu crijepa na cca. 300 m2 krova i promjenu letvica te po potrebi i konstrukcijskih greda na stambenoj zgradi. Potrebna je i montaža gromobrana i uzemljenja, te limarija po potrebi.
Ukoliko izvođač izvodi i ostale radove, možemo dodatno ugovoriti i ličenje hodnika, uređenje nekih prostorija, pa čak i strukturalno ojača je zgrade i fasada. Najbitnije od svega je ipak uređenje krovišta. Trebam ponudu za skidanje staroga crijepa, promjena konstrukcije krova sa 35 stepeni na 45 stepeni i ponovna postava istoga crijepa. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, potrebna je promjena krovnog pokrova, daskanje.