
Adaptacija kuće
Goveđari
Trebam ponudu za adaptaciju drvene kućice. Molim ponudu za žbukanje zidova - 100 m2. Izrada poda 20 cm, suhi estrih 65 m2. Knauf zid - 2 x 1 ploča na 10 cm potkonstrukciju, ispuna vunom 36 m2. Plafon - krpanje betonfixom + 2x gletanje 65 m2. Zidovi gletanje 2x 100 m2. Dvije kupaone, nove instalacije, nova keramika po cijelom stanu guljenje i gletanje zidova, farbanje, nešto rušenja zidova, nešto Rigips, uglavnom najbolje pogledat i dostaviti mi ponudu radovi od 15.09. Trebam ponudu za adaptaciju kuće, novi krov, terasa, otvori za terasu, unutarnje pregrade, izvođenje radova odmah. Sredstva osigurana. Trebam ponudu za popravak ispucalih zidova i pukotina na unutarnjim zidovima od potresa. Procurio mi je prozor između drvenog okvira i knaufa, trebam majstora za popravak i sanaciju. Molim ponudu za adaptaciju vikendice površine otprilike 30 m2. Radovi bi se izvodili početkom ili tijekom ožujka a potrebno je sljedeće, ovisno o dogovoru i mogućnostima izvedbe:
Instalacija vodovodnih dovodnih i odvodnih cijevi i sanitarije za kuhinju i kupaonicu (vani se nalazi bunar s pitkom vodom); Zidarski radovi; Žbukanje zidova; Polaganje keramičkih pločica ili podnih obloga; Soboslikarski radovi; Gletanje zidova i stropa; Bojanje zidova i stropa; Postavljanje parketa ili drugih materijala ovisno o dogovoru;
Montaža tuš kabine, umivaonika i sl.; Postavljanje ograde oko okućnice. Okućnica je veličine 5000 m2 ali samo dio bi bio ograđen. Isto tako tamo se nalaze i betonski stupovi od starog vinograda koji se mogu iskoristiti pri izgradnji ograde, što je vidljivo na slikama.
U privitku su slike, molim sve ponuđače da kontaktiraju na email i u kojem periodu su u mogućnosti odraditi adaptaciju?
Lijep Pozdrav,
Tomislav