Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kuće

Polonje


Uređenje kupaone (adaptacija), bili "majstori" za hitne intervencije i umjesto da pokrpaju cijev rasturili su kompletnu kupaonu i ostavili nas bez grijanja i vode, školjska se jedva drži. Trebam ponudu za adaptaciju dvoetažnog stana od 135 m2. Trebam ponudu za izradu pregradnih zidova na katu, oko 100 m2 je kat. Postavljanje laminata i pločica. Zanima nas ponuda za uređenje prostora potkrovlja u kući. Cijela kuća ima 400 kvadrata, a uređenje bi se baziralo na samom potkrovlju u iznosu od 130 kvadrata. Na potkrovlju je potrebno odraditi glazure, zidove (knauf pločama), struja, voda (potrebno je izvidi stanje cijevi za vodu). Grijanje centralno (doveden je priključak za plin do kuće), također razmišljamo i o dodatnom podnom grijanju na struju u kupaoni i kuhinji. Postavljanje keramike.
Ukoliko ste zainteresirani možemo se dogovoriti oko termina obilaska nekretnine. Za ostale upite stojimo na raspolaganju. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike u kupaonici (pod i zidovi), te obzidavanje nove kade. Vodoinstalaterski radovi su završeni. U pitanju je stan od 52 m2, treba položiti estrih na cca 38 m2 stana, staviti knauf - izgradnja jednog zida i spuštanje jednog segmenta u kupaoni, ožbukati, pregletati, obrusiti i obojati zidove i stropove - cca 200 m2, postaviti klupčice na vanjsku stolariju, obraditi balkon nakon što je uklonjen klizni prozor, obojati ga. Hidroizolacija kupaone, postavljanje pločica na podove i zidove kupaone, kuhinje i pod balkona.
Molim da me se kontaktira isključivo putem maila. Razmišljamo o kupnji kuće i našli smo kuću roh bau od 185 metara kvadratnih. Zanima me koliko bi nam trebalo još novaca da kuća bude useljiva?