Adaptacija kuće
Šibenik
Tražim majstora za izradu galerije u stanu pravokutnih oblika 7 m d. - š. 2.5 m. Nisam stručan u ostalom. Zato nazovite. Trebam majstora za postavit pločice i razvest struju u kupaoni 2, 80 X 1,60 X 2,50. Trebao bi nanašanje epoksidne smolu na Knauf u kupatilu. Kupatilo je cca 25 kvadrata. Trebam ponudu za skidanje štoka od vrata, završni rad na mjestu gdje je bio štok i montaža kliznih vrata. Skidanje starog prozora, završni rad i ugradnja novog prozora. U ponudu može dobava prozora i vrata ili opcija da nabavimo sami. Trebam zidarske radove nakon ugradnje PVC prozora, 3 komada.
- Unutarnja obrada špalete prozora i ispuna rupa od starih drvenih rolet kutija (stiropor).
- Vanjska obrada špalete prozora i obrada ploha gdje inače dolaze klupčice.
- 2 prozora u kuhinji ukupne visine i dužine s roletnom kutijom 152 x 230 cm.
- 1 prozor u spavaćoj sobi ukupne visine i dužine s kutijom 138 x 152 cm. Imam stiropor za ispunu.
Zanima me koliko bi došla cijena s ostalim materijalom i radom. Trebamo ponudu za zatvaranje, odnosno pregrađivanje dijela lođe. Između tog dijela lođe i borvka treba maknuti PVC prozor i spoji taj dio lođe s dnevnim boravkom.
Između kuhinje i dnevnog boravka treba srušiti manji pregradni zid, promjeniti laminat ili možda postaviti vinil, oko 30 m2. Trebam ponudu za ljepljenje dekorativne cigle i fugiranje.