Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kuće

Sveta Klara


Trebam ponudu za promjenu krovišta na kući u nizu i nadozida radi poravnanja sa susjedima. Promjena krovne kućice sa novim drvenim prozorom. Unutarnje postavljanje knaufa i bojanje stropa. Kvadratura cca. 30 - 35 m2, crijep. Renovacija male kupaonice (wc i umivaonik) - vodoinstalaterski radovi i keramičarski radovi. Trebam adaptaciju kupatila, demontiranje sanitarija i tuš kabine te stavljanje novih elemenata. Kupatilo je cc 9 m2, po potrebi i savjetu jos nešto ako bude potrebno. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice 5 m2 koja se nalazi u zgradi na 2.katu. Skidanje starih elemenata i pločica, zamjena dotrajalih cijevi, postavljanje novih pločica, zidnih, podnih i novih elemenata, tuš stijena, kanalica. Poželjno radove započeti krajem 8. ili početkom 9. mjeseca. Traži se ponuda za renovaciju stubišta u obiteljskoj kući. Stubište ima 48 stepenica (dužina 1 m, visina čela 15 cm), te 5 podesta površine cca 4 m2.
Trenutno je stepenište obloženo kamenom (ne znam točan naziv kamena, onaj koji se obično nalazi u starijim stambenim zgradama).
Zanima nas cijena te usluge, kao i materijala. Zainteresirani smo za granit. U prizemlju kuće je balkon od 8 m a na katu nadstrešnica od 3 m koje je potrebno adekvatno građevinski obraditi nakon zamjene stolarije. Popravak i sanacija montaže pvc stolarije - kad pada kiša curi na spojevima. Unutaranji zidovi i strop oko stolarije treba sanirati od plijesni i staviti izolaciju, pogletati i pofarbati.