Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kuće

Zalužje


Trebam ponudu za postavu knaufa, gletanje, knauf, keramika, laminat, kompletno uređenje stana 50 m2. Rušenje dijela zida za veći otvor tipa bolte. Savjet o samom rušenju, jer nisam sigurna dali je nosivi zid. Uz to bih trebalo povući povući struju za par utičnica te povući dovod i odvod za kuhinju, taj zid je na vertikali od kuhinje iz prizemlja. Trebam renovaciju male kupaone (2,3 m kvadratna). Potreban netko tko bi napravio demontažu i odnio šutu, potreban i keramičar, vodoinstalater i eventualno netko tko bi promijenio utičnice. Molim cijenu / ponudu. Zanima me zidarska obrada oko pvc prozora. Prozori su ugrađeni 2018. godine i odrađena je i zidarska obrada ali su od tada nastala određena oštećena. Sa vanjske strane (napominjem da živimo na 11. katu) ostala je vidljiva pur pjena a rekla bih i stiropor, nisam sigurna. Vidim da je kod drugih to uredno pokrpano pa vjerujem da ne mora biti tako bez obzira na visinu.
Trenutna situacija je da su zidovi popucali najviše oko kutija sa roletama. Također nam kroz kutije puše kada je jak vjetar. Po upitu mogu poslati slike i sve što treba. Soba 1 - 3 prozora, soba 2 - 2 prozora, soba 3 - 2 prozora i balkonska vrata, kupaonski i kuhinjski prozor. Molila bih da se zainteresirane jave s ponudama ili za daljnji dogovor. Potrebna nam je adaptacija, prenamjena poslovnog u stambeni prostor cca 55 m2. Potrebno je:
Glazura na cca 25 m2; Knauf pregrade; Postavljanje keramike i laminata; Gletanje, krečenje; Potrebno mi je urediti sobna vrata i štokove. Trebam ponudu. Trebam ponudu za radove adaptacije stubišta.