Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kuhinje

Blato


Trebam izvođača radova koji bi napravio kompletne radove zatvaranja terase tj. pretvaranje terase u dnevni boravak. Posao bi se sastojao od nekoliko radnji: leveliranja poda, postavljanja laminata, zidarskih radova, ožbukavanja / izoliranje prostora, sređivanja plafona knaufom ili nekim dr. materijalom, elektroinstalaterskih radova, rušenju dijela zida i premještanju prozora i vrata i sl.
Tražim tvrtku koja bi to odradila u paketu ili većinu navedenih radova. Slike terase u privitku. Za detaljnije informacije javite mi se mailom. Trebala bih majstora za obradu špaleta na dva prozora (jedan dvokrilni i jedan trokrilni) te dvoja vrata. U prilogu su slike. Trebam ponudu za radove adaptacije kupatila. Trebam ponudu za građevinske radove sanacije oštećenja zidova od potresa. Potrebno je skidanje načete žbuke, gletanje i krečenje. Stropovi samo krečenje, sve u bijelo. Opločavanje cijele kupaonice nakon vodoinstalaterskih radova što uključuje i:
- Zatvaranje Geberit ugradbenog vodokotlića knauffom.
- Obzidavanje ugradbene tuš kade 90x90.
- Zatvaranje šliceva od vodoinstalatera
Priprema podloge:
- zid - skidanje starog ljepila, učvrščivanje mrežicom, hidroizolacija zida na dijelu tuš kabine
- pod - hidroizolacija cijelog poda, postavljanje glazure i priprema za postavljanje pločica
Postavljanje podnih i zidnih pločica
Postavljanje lajsni na rub obzida Geberita, postavljanje lajsni kod ulaznih vrata (80cm).
Pločice i lajsne imamo, potrebna dobava svega ostalog. Oko fugir mase se možemo dogovoriti.
Vodoinstalater je raspoloživ za ugradnju kade.
Kupaonica: 2.33 x 1.63 visina: 2.65. Pod: cca 3.8 m2. Zid: cca: 21m2 (s uključenim vratima). Ključ u ruke. Probila mi je voda na balkonu između pvc stolarije na plafonu i sa strana betonskog dijela koji je obložen stiradurom. Također na dvije sobe trebam popravak 2 rolete koje su izbijenene za vrijeme oluje. Trebam ponudu za spustiti strop, prostor je sam po sebi prilično visok i napraviti pregradne zidove. Potrebno je sprovesti struju, vodu te odvod. Strop je na strani kupaone (vidi nacrt) relativno nizak te se uzdiže. Strujni vodič je sproveden do prostora te je prisutna cijev odvoda i vode u podu. Inače, dilema mi je banja, da li knauf ili cigla, zbog pločica, cijevi itd. Zanima me neka okvirna cifra sveukupne izvedbe, odnosno što se da napraviti od svega navedenog.