Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kuhinje

Kinjačka


Trebam ponudu za sanaciju puknuća zida. Dnevni boravak veće puknuće te nekoliko sitnijih pukotina u hodniku i kuhinji. Potrebna mi je adaptacija kupaone od cca 12 m2. Demontaža stare, promjena vodovodnih cijevi, električnih instalacija u kupaoni, montaža nove. Postavljanje keramike i sanitarija. Pločice kupujemo sami. Trebam ponudu za postavljanje knaufa, postavljanje grede, estrih i postavljanje pločica. Trebam majstora za radove adaptacije, potrebno je promjeniti odvodne cijevi, izolaciju i pločice. Kupaona i WC, odvod pušta, 4 m2. Potrebno je maknuti željeznu konstrukciju i stakla na zatvorenom balkonu i ugraditi leksan. Molim ponude za adaptaciju zatvorenog balkona. Postavljanje podnih pločica u hodnik dimenzije 60 x 120 cm 9,5 mm 10 m2. Postavljanje podnih pločica u 2 kupaonice dimenzije 60 x 60 cm, 9,5 mm, 8 m2 (2 x 4 m2). Postavljanje zidnih pločica na 3 zida u 2 kupaonice dimenzije 60 x 120 ili 30 x 60, 9,5 mm ili 6,5 mm 30 m2 (2 x 15 m2). Izrada glazure za tuš kanalicu i postavljanje tuš kanalice u 2 kupaonice, 2 m2(2 x 1 m2). Hidroizolacija zidova i podloge u 2 kupaonice. Molim ponudu za adaptacija stana u prizemlju kuće. U pitanju je prostor ~ 65 m2, koji je do prije 30-ak godina bio gostionica, a nakon toga uglavnom ne korišten. Potrebna je kompletna adaptacija (struja, voda, grijanje, stropovi / podovi / zidovi). Stolarija vanjskih zidova nije potrebna (prozori u ulazna vrata su novi i postavljeni).
U prilogu šaljem troškovnik te slike prostora. Nedostaju slike dvije stražnje (spavaće) sobe (~ 20 m2).
U glavnom prostoru te stražnjoj sobi se nalaze predmeti: stari ormar, dva kauča, stolac i sličan namještaj koje treba ukloniti u garažu u stražnjem dijelu dvorišta.
Kuhinja bi se premijestila na stražnji dio kuće, a prostor koji trenutno okupira bi bio spavaća soba. Kupaonica / wc bi ostali gdje jesu.
Postoje dva nosiva stupa između kojih bi se siporexom napravila 2 pregradna zida. Plan izgleda novog stana je već napravljen.
Treba ukloniti kompletnu keramiku u kuhinji i kupaoni / wc-u te. Keramika u predvorju i glavnoj prostoriji bi ostala, a na nju se dodala izolacija i cementna glazura. Treba ukloniti dekorativnu plastiku sa stropa oko 30 m2 te dekorativnu plastiku / drvo sa zidova glavne prostorije.
Trenutna kuhinja - glavna prostorija su također odijeljeni dekorativnom plastikom / drvom umijesto zidom.
Glavna prostorija i stražnja spavaća soba imaju metalni panel kao pregradu koji treba razmontirati i ukloniti.
Stražnje dvije sobe graniće pregradnim zidom od opeke koji treba srušiti.
Molim Vas da javite kada zaprimite mail kako bih znao da ste ga zaprimili, a odgovor sa ponudom (ukoliko kanite slati) je dobrodošao kada god stignete ponudu sastaviti i poslati.