
Adaptacija kuhinje
Krnjak
Trebam ponudu za slijedeće radove:
1. rekonstrukcija i dogradnja krovišta na kući i dvorišnoj zgradi.
2. prenamjena postojećeg sjenika u garažu (uklanjanje postojeće drvene građe, iskop i betonaža temelja, zidanje, izrada prilazne rampe, ugradnja vrata).
3. uklanjanje postojećeg drvenog stropa u sobama te ugradnja bijelog stropa
4. uklanjanje parketa i izrada izolacije i podloge za laminat u sobama
5. fasada na kući i dvorišnoj zgradi Trebam majstora za radove adaptacije, potrebno je promjeniti odvodne cijevi, izolaciju i pločice. Kupaona i WC, odvod pušta, 4 m2. Trebam ponudu za adaptaciju unutrašnjosti kuće. Trebam ponudu za radove adaptacije kupaonice. Keramičarske usluge i zidanje siporexom, tuš, ravnanje zidova koji nisu ravni. Potreban mi je majstor koji bi postavio kaširanu kamenu vunu na stropu podruma (skloništa) koje se ne grije ispod moga stana. Površina stropa je cca. 60 m2. Uvjet je da se kamena vuna fiksira na plafon na siguran način. Molim vas da me kontaktirate telefonom iza 16 sati. Trebam ponudu za radove adaptacije kuhinje, blagavaone i dnevne sobe.
U prvom planu je da se od dvije prostorije identične kvadrature, postavi knauf plafon, probiju vrata 1.70 širine, na sve zidove navući kutove, mrežice i gips, postaviti nove instalacije (voda,struja) odnosno premjestiti na mjesto na kojem će biti kuhinja i na kraju postaviti pločice i laminat. Dakle napraviti kuhinju, blagovaonu i dnevnu sobu za unošenje novog namještaja. Renovacija male kupaonice (wc i umivaonik) - vodoinstalaterski radovi i keramičarski radovi.