Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kuhinje

Martinić


1. kompletna restauracija kupaonice na katu, tlocrtne površine 5.5 m2
- Uklanjanje postojeće opreme, zidnih i podnih pločica, instalacija vode / odvodnje i estriha.
- Postavljanje novih instalacija vode / odvodnje
- Montaža nove sanitarne opreme nakon izvedenih keramičarskih radova
- Demontaža bojlera zajedno sa priključnom instalacijom u kupaonici i montaža u prvobitno stanje nakon izvedenih keramičarakih radova
2. kompletna restauracija kupaonice u prizemlju, tlocrtne površine 3 m2
- Uklanjanje opreme, zidnih i podnih pločica, instalacija vode / odvodnje i estriha.
- Postavljanje novih instalacija vode / odvodnje
- Montaža nove sanitarne opreme nakon keramičarskih radova
3. Radijatori - Uklanjanje radijatora, 9 komada
-ugradnja novih 9 radijatora po kući
- pripasavanje postojeće bakrene instalacije na nove radijatore zajedno sa uštemavanjem priključnih cijevi u zid.
4.instalacije u kuhinji - demontaža cijevnog razvoda u kuhinji vode i odvodnje i ugradnja nove cijevne instalacije vode i odvodnje Trebam keramičara za postavljanje pločica i sanitarija u kupatilu. Materijal je već nabavljen. Kupatilo je ca 7 - 8 m kvadratnih i postavljanje zida od hodnika, jer je zid probijen da bi se kupatilo proširilo u dužinu. Trebam ponudu za:
• rekonstrukciju prizemlja: probijanje novih otvora – (prozori i vrata) u nosivim zidovima i prilagođavanje postojećih, izradu pregradnih zidova i izradu unutarnjeg stepeništa.
• gradnju - (rohbau ili visoki rohbau) : kata 132 m2 + terase sa stupovima 68 m2, podruma uz kuću 35 m2, bazena 64 m2 sa strojarnicom, nadstrešnice s roštiljem 43 m2 i igrališta 216 m2 - (betonska podloga + zidovi visine 1 m)
Postojeći objekat - prizemlje je u upotrebi (ali će biti prazno prije početka radova) i može se privremeno upotrebljavati za boravak radnika prije rekonstrukcije istog odnosno dok se se vrši nadogradnja kata i radovi na ostalim objektima.
Parcela je pristojne veličine - oko 2400 m2 sa širokim pristupnim putem - cca 5 m uz cijelu dužinu iste tako da postoji mogućnost postavljanja kontejnera na istu te je pristupačna za dovoz materijala. Radi se o jednome prije vinskom podrumu male kvadrature (cca 35 m2) kod kojega treba obnoviti zidove koji su bojani jupolom, zidovi su suhi, trebalo bi ih pogletati ili navuči neku masu u smislu ljepila da površine budu glatke i pripremljene na farbanje. Trebam ponudu za sanaciju stropa, treba pokrpati otpalu žbuku sa stropa kupaone, cca 1 - 1.5 m2. Tražim majstora za renovaciju kupaonica (više) u istoj kući. Potreban je vodoinstalater i keramičar. Tražim majstora za postavljanje dekorativne cigle u stanu.