Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kuhinje

Prhati


Tražimo radnike za slijedeće radove u sobi površine cca 12 m2 (h = 260 cm):
1. Elektro radovi: zamjena utičnica (štemanje zida zbog stavljanja veće utičnice) i ugradnja dodatne utičnice na novoj poziciji
2. Soboslikarski radovi: brušenje, gletanje i bojanje zidova i stropova
3. Podopolagački radovi: brušenje i lakiranje postojećeg parketa ili postavljanje laminata preko postojeće podne obloge.
Materijal osiguravamo mi, molim ponudu za izvođenje radova i moguće rokove izvedbe. Demontaža kuhinjskih ormarića 2.5 metra gornji i donji. Ormarići se bacaju u smeće. Demontaža sudopera i suđerice. Demontaža lavaboa u kupaoni. Skidanje starog i stavljanje novog silikonskog kita u kupaoni oko kade.
U dogledno vrijeme po dogovoru i montaža novog istog sadržaja. Odštopavanje odvoda za veš mašinu u zidu. Bojanje 4 vrata u bijelo i jednog radijatora. Demontiranje kutnog ormara u sobi i odvoz.
Gletanje dvije polovine zida. brušenje i lakiranje parketa 30 m2 stana. Bojanje zidova i stropova stana 35 m2 Bojanje balkonske metalne ograde od cc 2.5 m. Postavljanje dijagnoze wc. snimanje. Spojen sa nekim wc u susjedstvu? Molio bih da mi se javi neka firma koja.bi mi dala ponudu oko gradnje visokog potkrovlja na obiteljskoj kući 100 m2 prostora. Trebam ponudu za uređenje balkona, zidova, farbanje ograde i postavljanje pločica. Kompletna adaptacija stana od 45 m2 u 2 studio apartmana u kući u prizemlju. Sve je srušeno I očišćeno. Prostor od 20 m2 - skidanje tapeta, sređivanje i farbanje zidova, skidanje parketa, stavljanje laminata, uklanjanje plinske peći / kamina, nova vrata (harmonika), postavljanje vodilica za struju. Radi se o ulazu stambene zgrade u koji je više puta ušla voda iz šahta koji se nalazi ispred vrata zgrade. Ulaz je niži od vanjskog betonskog dijela i poput bazena zadržava vodu. Htio bih podići visinu i to tako da pod ima blagi pad (1 - 2 cm od najviše točke poda) prema vratima da voda može teći van. U cijeloj zgradi je teraco (brušeni kulir) tako da bih volio da se gore opet vidi teraco, ali možete ponuditi i druga rješenja. To je sve skupa oko 7.5 metara kvadratnih. Trebalo bi podići pod za cca. 7 cm. Projekt se plaća iz pričuve sustanara.