Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kuhinje

Supetar


Molim ponude za zamjenu zidnih pločica u kuhinji cca 3 m2, spuštanje vodovodnih cijevi 50 cm - zidna pipa koju treba promjeniti u pipu iz radne ploče, ugradnja sudopera i pipe. Strop na plafonu je dobio “trbuh” i trebalo bi popraviti da ne otpadne, tražim majstora. Trebali bih preseliti sobna vrata sa jednog zida na taj isti zid ali metar dalje, zatvoriti otvor u kojem su bila vrata. Posao uključuje demontažu vrata, izvedba otvora u zidu za nova vrata, montaža vrata, zatvaranje otvora. Tražim ponudu za uređivanje zajedničke ostave (šupe) u stambenoj zgradi koju bi koristili svi stanari. Od stare kotlovnice koja je prazna trebalo bi napraviti ostavu. Kotlovnica je duboka 120 cm te bi je trebalo dovesti u razinu sa ostatkom portuna postavljanjem greda i poda ili neka druga ideja. Dimenzije su 250 cm x 177 cm x 120 cm. Trebam ponudu za obnovu kupaonice koja je stara preko trideset godina i niti jednom u tom periodu nije adaptirana. Kupaonica je cca velicine 2 x 1.5 m.
Tražim vađenje stare kade, ugradnja tuš kabine u kut, promjenu dovodnih cijevi, kao i postavljanje novih u potpunosti zajedno sa drugacijom shemom i 2 nova izlaza te postavljanje umivaonika (koji zasada ne postoji).
Pritom bi htio skidanje starih pločica i ljepljenje novih, kao i ostale keramičarske radove po dogovoru. Zanimala bi me okvirno cijena. Postavaljanje stukatura ukupno 14 m; stavlajle bi se u dva paravokutnika. Dva sata posla. Stukature su kupljene. Trebam majstora za postavljanje nape u kuhinji, no trebalo bi uz montažu nape probiti i rupu u zidu za izlaz nape prema vanjskom zidu.