Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kupaone

Belečko Završje


Stan se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka, male kuhinje i blagovaonice na jednom katu te tavanskog prostora na drugom katu. Radila bih kompletnu adaptaciju s firmom koja daje garanciju, uključujući i izradu krova, elektroinstalacije, vodoinstalacije, krečenje i stolarija, kupaonica. Rušenje jednog nenosivog zida. Ukoliko postoji mogućnost, odvojila bih stan u 2 manja kako bih mogla iznajmljivati. Stanu još pripada i terasa površine 6 m2. Povrsina stana od 80.44 m2 je uključujući hodnike i stubišta. Zamjena krova i greda na tavanu. Zanima me ponuda za sve radove i samo za izradu krova s gredama. Kompletno renoviranje kupatila (vodoinstalaterski i keramičarski radovi) površine 4 m2, postavljanje podnih pločica u hodniku (4 m2), postavljanje podnih pločica u kuhinji (8 m2) i ugradnja sobnih vrata (4 kom). Trebam ponudu za kompletno renoviranje kupaonice sa izmjenom sanitarijama i keramike, stare instalacije u višestambenoj zgradi. Trebam majstora / radnika za sve, za pomoć kod održavanja više kuca u mojem vlasništvu. Većinom grubi radovi oko žbukanja, stolarije... Zainteresiran sam za sljedeće usluge. Radi se o renoviranju kupatila (elektro i vodo instalacija), djela kuhine te postavljanju podnih pločica u cjelom stanu osim soba. Radovi bi se izvodili u periodu od negdje 20.01. - 15.03.
Uklanjanje pločica: zid banj 13.9 m2, zid kuhinja 2.55 m2, podne plastične pločice podolit 30 x 30 cm (na ljepilo), pod 25.45 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin wc školjka.
Postavljanje pločica: podne 5.18 hodnik, 19,63 kuhinja, 1.48 sprema, 3.69 banj, ukupno 29.98 m2. Zid banj 18.04 m2. Zid kuhinja 2.7 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin, wc školjka.
U nastavku u kupaonici i u kuhinji bi trebalo i zmjeniti vodo i elektro instalaciju, prema nacrtu u privitku. Molim ponudu prema gore navedenom. Trebam obradu špaleta. Promjenjana stolarija na stanu, PVC , trebam majstora za obradu sa stiropolom, knaufom, kutne lajsne i pogletati oko toga. Donji dio ne ide klupčica nego isto poravnati sa kutnom lajsnom. 5 velikih prozora sa roletnom cca 140 × 120, 3 mala prozora cca 40 × 60, ulazna vrata cca 120 × 220. Molim ukupnu cijenu samo za ruke, da se brzo završi i kvalitetno odradi. Namjera mi je kupiti stan koji će biti potrebno adaptirati. Stan bi bio cca. 70 kvadrata i biti će potrebno raditi sve od promjene stolarije, mogučeg rušenja postojećih zidova i formiranja prostorija po vlastitoj želji te potpuno renoviranje kupaone. Idealno bi bilo kada bi netko mogao obaviti sve radove.