Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kupaone

Bribir


Trebam firmu za kvalitetno renoviranje drvene kuće. Stan od 70 kvadrata. Trebam ponudu za krečenje, gletanje, adaptaciju balkona (zatvorenog PVC stolarijom) zbog vlage. Renovacija manje kuće (44 m2). Potrebno je zamijeniti parkete, zamijeniti sva vrata, renovirati kupaonicu, izbiti jedan zid i isto tako zazidati / zatvoriti drugi zid kod ulaza. Trebam ponudu za rušenje unutarnjih zidova u prizemlju, ostaju samo vanjski, skidanje krova, podizanje i vračanje krova, sve u drvu, stepenice iz prizemlja u mansardu, nova drvenarija za krov, crijep je u redu, zračni most. Stan je zadnji put renoviran 2000. god, a zgrada je izgrađena 1906.god, villa. Stan je u visokim prizemlju. Stan treba kompletnu renovaciju, skidanje žbuke do cigle i kamena. Te zidove treba pripremiti da ostanu takvi, znači cigla i kamen će biti vidljivi u svakoj prostoriji na zidu osim u kupaonici. U jednom dijelu stana treba spustiti zid do poda, tj, to je uzvišeni dio do pasa, gdje se nekada ugljen istovarivao. Zidove će trebati fugirati, tj. između kamena i cigle da dobiju industrijski stil.
Podove treba mijenjati kompletno, dijelom su polcice na podu, a dijelom laminat i stari drveni pod koji treba maknuti i betonirati da sve dode u jednu ravninu te postaviti podno grijanje električno kroz cijeli stan.
Kupaonica isto tako kompletna adaptacija, i razni drugi radovi. Postavljanje panela na pločice, postavljanje pločica na pod, demontaža, postavljanje novih sanitarija: pipa, kupaonski namještaja, promjena prozora, kupaona veličine 2 x 1.5 m. Trebam izolaciju za prostor pod pločom zbog ljetnih toplina i zimskih hladnoća s knaufom do pituranja. Prostorija je nepravilnog oblika duljine 5,5 m a širina je s jedne strane 2,2 m a s druge strane 4,00 m, dakle ca 17,00 m2. Završetak ovih radova do Uskrsa. Zanima me cijena istog unaprijed se zahvaljujem.