Adaptacija kupaone
Ivanovo Selo
Trebam ponudu za adaptaciju cca 50 m2 dnevnog boravka. Zamjena parketa, pločica, uređenje zidova. Trebamo ponudu za slijedeće radove: 1. Skidanje podnih pločica i sokla te sloja ljepila u kupaonici cca. 2,7m2 2. Demontaža i ponovna montaža WCa, sifona te stalka za umivaonik 3. Nabava i doprema cementa, fleksibilnog ljepila za pločice, pjene za zabrtvljavanje i sl. 4. Ukoliko je potrebno: Hidroizolacija poda kupaonice fleksibilnim dvokomponentnim polimercementnim hidroizolacijskim premazom. 5. Zabrtvljavanje pjenom starih odvoda u kupaonici, kuhinji te pri izlazu pokraj kuće 6. Zasipavanje šahta u kupaonici i betoniranje te revizije na izlazu iz kuće (sjeverna strana) 7. Gletanje, ljepljenje i fugiranje novih pločica i sokla u kupaonici, te silikoniranje rubova 8. Utovar i odvoz šute.
Mi smo nabavili podne pločice 60x30cm, križiće i masu za fugiranje. Silikon za fuge ćemo mi nabaviti. Treba u ponudu uključiti i fleksibilno ljepilo, smjesu za gletanje i cement za izravnavanje betoniranje. (stavka 3.) Radovi bi se trebali obaviti od 10.-16.06. Trebam ponudu za radove kompletne adaptacije kupaone. Ugradio bih walk in tuš kabinu, kupaonica je duga oko tri metra i isto toliko široka. Tražim majstora koji moze odradit sve sam ili sa svojim vanjskim suradnicima: zamjena krova, postavljanje električnih i vodovodnih instalacija, niveliranje prostorija, renovacija kupatila, postavljanje pločica i laminata, postavljanje izolacije na pojedinim djelovima, postavljanje rigipsa na plafon, navlačenje fasade na zidove, molim ponude. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike na vanjskoj kupaoni, kompletnu sanaciju iste, hidroizolaciju u šupi i još dodatnih keramičarskih radova.
Svakako je potrebno se čuti i objansiti. Prokišnjava ispod prozora, trebam majstora za popravak. Trebam kompletnu izmjenu kuhinjskih elemenata s postojećim kuhinjskim aparatima. Takoder i keramičarske radove, izmjenu podnih pločica. Prostorija je površine 4,38 x 2,82 m.