Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kupaone

Lukavec Klanječki


Tražim majstora za renoviranje kupaonice. Trebam ponudu za zidarske radove, proširenje otvora ulaza u tavan (sada je 50 x 50 cm na 120 x 60) i ugradnja tavanskih vrata. Molim ponudu za uređenje objekta površine oko 16 m2. Objekt je zidan betonskim blokovima, ispod je podrum a iznad je tavan i krovište sa pokrovom od lesonit ploča starosti oko 40 godina. Potrebno je zamijeniti krov. Htjela bih navedeni prostor (dimenzije oko 4 x 4 m, visina 2,28 m) urediti za stambenu namjenu (kupaonica oko 3 m2- keramika + dnevni prostor - laminat). Prostor ima ulazna vrata i jedan otvor za prozor (1,2 x 1,2 m). Instalacije vode i struje su ispred objekta. Odvodnje nema, potrebno napraviti septičku jamu na udaljenosti do 10 m i instalacije odvodnje. Molila bih ponudu za kompletno uređenje unutarnjeg prostora sa zamjenom krova i termo i hidro izolacijom prostora. Kupujemo kuću od 35 m2 od hrasta, nema izolaciju ni instalacije i trebamo ponudu izvođača da znamo koliko je cijena takvih radova. Za zgradu s 8 stanova, 2 kata, trebamo ponudu za gletanje i ličenje stubišta bijelom bojom, obnavljanje boje na pročelju fasade s dvije boje, farbanje metalne i betonske ograde na zajedničkom parkingu i bojenje kućice koja je smetlarnik. Izlazite li na uvid radi mjerenja i ponude. Sve se plaća iz zajedničke pričuve te nam je potreban račun i specifikacija po stavkama u ponudi. U prilogu slike. Trebam ponudu za građevinske radove adaptacije prostora veličine 70 m2. Tražim usluge: zidara, krovopokrivača, uslugu za izradu betonske podloge (ploča), vodoinstalatera, električara, kermičara. Trebam ponudu za adaptaciju krova i unutarnje uređenje stana.
Kompletna promjena krovišta cca 150 m2 (osim greda), ugradnja klasičnih prozora (1 na istočnoj, te 2 dvokrilna od poda do stropa na zapadnoj strani uz prilagodbu krovišta - sjever i jug je ciglani) termoizolacija krova, biber crijep, te unutarno uređenje unutarnjeg prostora cca 55 m2.
Prostor je klasičan neiskorišten tavan s izgrađenim unutarnim zidovima (cigla) i betonski pod, krovište s salonitnim pločama. Priključci su provedeni do etaže. Ugradnja 2 unutarnja vrata, uređenje zidova i podova (pluto u stambeni prostor i pločice u kuhinji i kupaoni) Početak radova polovicom godine. Molim okvirnu ponudu s vašim materijalom i radom uključenim u cijenu.