Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kupaone

Markovac


Trebam ponudu za grube radove, vezane za adaptaciju postojećeg stana u prizemlju obiteljske kuće. Kao što se vidi iz nacrta idejnog rješenja za uređenje, stan je površine cca 88 m2 (kuhinja, blagavaona, dnevni boravak i 2 spavaće sobe).
Radovi koje treba odraditi u 1. fazi planiranih radova odnose se na uređenje prostora kuhinje i blagavaone (trenutno kuhinja i blagavaona), dnevnog boravka (trenutno spavaća soba), kupaone (trenutno kupaona) te sobe 1 (trenutno garaža). Prostor sobe br. 2 nije obuhvaćen planiranim radovima u ovoj fazi.
Radovi za koje se traži ponuda su:
- rušenje pregradnih zidova (između blagavaone i dnevnog boravka su 2 zida - hodnik)
- zatvaranje garažnih vrata (zidanje do visine prozora) - soba br. 1
- proširenje prozorskih površina (blagavaona i dnevni boravak)
- rušenje stropa (prostor sobe 1)
- spuštanje stropa (knauf) - kuhinja, blagavaona, dnevni boravak, soba 1
- demontaža postojećeg parketa i pločica (kuhinja, blagavaona, kupaona, dnevni boravak)
- postavljanje estriha
Uz ove radove moguć kasniji dogovor i oko ostalih radova koji su planirani na tom objektu.
U slučaju dodatnih pitanja molim kontakt na tel. ili putem e-maila. Trebam ponudu za uređenje potkrovlja cca 60 m2. Trebam ponudu za obradu knaufom oko krovnih prozora i kompletna priprema potkrovlja za soboslikarske radove cca 50 m2. Treba mi kompletna adaptacija stana po sistemu ključ u ruke za 30 m2. Tražimo izvođača radova za adaptaciju kuće. Kuća je prazna, s radovima se može početi odmah (naravno, to što se može sad, fasada bi svakako išla na proljeće). Unutarnji radovi: pod u kuhinji, prostorija broj 4. Trenutno je laminat koji se miče, ispod treba urediti podlogu i staviti nešto drugo - vjerojatno vinil. Stepenice / ljestve koje bi se mogle povući s tavana, da se povežu kat i tavan, drugi manji radovi po potrebi. Trebali bi se dogovoriti da dođete pogledati i napravite nam predračun. Mogu vam poslati i tlocrt. Gletanje i obrada PVC prozora i ugradnja siporex ploča iznad prozora na pukotinu ili rupu gdje je bila ugrađena roletna za postojeći prozor. Trebam ponudu za uređenje garaže. Garaža se nalazi u zgradi, klasični ulaz u zgradu. Problem je što u garažu jako curi tijekom kiše i krov je sav propao i pun je algi od vlage i vode.