Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kupaone

Vrtlinovec


Molim ponudu za adaptaciju štete nastale uslijed potresa te okvirni troškovnik materijala. Zidove bi na mjestima trebalo žbukati, gletati i farbati. Na pregradnim knauf zidovima bi trebalo samo pregletati i prefarbati ispucale dijelove.
Također bi trebalo promijenit dio laminata koji se nadigao zbog vode (cca 4 m2). Trebalo bi postaviti nove ukrasne lajsne oko vrata koje su otpale (jedna vrata).
Površina stana je 55 m2. Okvirna površina dijela za žbukanje je 12 m2. Površina dijelova za gletanje cca 30 m2. U prilogu dostavljam slike. Kompletna adaptacija kupaone, trebam majstora. Trebalo bi na jednom siporeks zidu napraviti otvor (veličine običnih vrata). Zid je postavljen kao pregradni zid u sobi i sada bi na njemu napravili otvor. Uredili bismo šupu koja je dio zajedničke ostave u zgradi na kojoj su trenutno jedan zid s prozorom i s tri strane drvene pregrade. Obložili bismo je npr. u knauf da ne ulazi prašina i miševi, stavili vrata i izlili možda glazuru na pod. Trebam ponudu za preuređenje poslovnog prostora, od sanitarnog čvora, keramike, gletanja, ugradnja prozora. Molim samo male obrtnike koji nisu u sustavu PDV-a. Trebao bih ponudu za renoviranje kuhinje. Trebam ponudu za rušenje šanka u caffe baru.