
Adaptacija kupaonice ključ u ruke
Podrvanj
Trebam ponudu za adaptaciju od krova do poda. Trebam postavu epoksidnog poda, adaptaciju starog kupatila, izbijanje podnih pločica (podno grijanje) oko 15 m2. Vađenje kade i stavljanje tuš kabine po mjeri. Za zidne pločice bih se htio još savjetovati sa majstorom. Molim ponudu za izvođenje radova na kući. Željeli bi da radovi budu gotovi do početka ljeta.
* u prednjem dvorištu betoniranje parking mjesta 2,5 m x 5,5 m
* preusmjeravanje prednjih ulaznih postojećih stepenica na način da se betonira novi podest i spusti novih 3 - 5 stepenica
* napraviti i betonirati nove stepenice koje se sa terase spuštaju u stražnje dvorište: sveukupna visina 2,3 m, a koja uključuje 14 stepenica sa jednim podestom u donjem djelu ispred zaokreta zadnjih 5 stepenica (stepenice u L)
* u stražnjem dvorištu zidanje ograde od kvadre sveukupne visine cca 2 m u dužini 25 m te zaravnjavanje iste
* izrada nadstrešnice 6 x 4 m iznad terase na način drvene konstrukcije koja bi iskoristila postojeći limeni krov, ispod njega osb ploče a iznad njega daske po kojima bi se moglo hodati.
* kompletno renoviranje postojeće kupaone 1,8 x 2,5 m, što bi uključivalo izmjenu sanitarija, instalacija i postavljanje novih keramičkih pločica
* u kuhinji dovod i odvod za sudoper te postavljanje pločica na podu (9,5 m2) i djelomično na zidu 3 m2
* u hodniku postavljanje pločica na pod 7 m2
* djelomično rušenje pregradnog zida u hodniku
* skidanje vrata i proširivanje otvora između hodnika i sobe u dimenziji 0,50 x 2,0m
* postavljanje balkonskih pločica na površini 12 m2. Molila bih ponudu što prije. Tražimo hitno majstore ili preporuku za: probijanje stropa za izradu stepeništa. Zatvaranje postojeće rupe te izradu novih stepenica. Trebam ponude za uređenje potkrovlja u obiteljskoj kući. Površina cca 100m2 U prilogu šaljem nacrt sa mjerama i nacrt kako bi to odprilike trebalo izgledati te fotografije trenutnog stanja. Potrebni svi radovi od instalacija struje i vode, Glazure, zidanje soba, knauf, izolacija krova i zidova... Zanima me okvirna cijena radova te da li postoji mogućnost kompenzacije? U potrazi sam za tvrtkom koja će dovršiti obiteljsku kuću. Kuća je u roh bau fazi te je potrebno provesti elektroinstalacije, vodovodne instalacije, podno grijanje, ožbukati, postaviti keramiku te betonirati i hidroizolirati podrum. Trebali bi obnovu vanjskog balkona - skidanje starih pločica, postavljanje novih te građevinske radove žbukanja i gletanja stranica balkona 10 m2.