
Adaptacija kupaonice
Gojanec
Obiteljska kuća, 2 stana po 50 m². Rušenje pola betonskih stepenica koje vode na gornji kat i zatvaranje knaufom, i ostatak stepenica sazidati nove da ulaz bude izvana. Glazura na podove u cijeloj kuci (sada je samo beton), pregradni zidovi od knaufa (napraviti 3 prostorije), žbukanje zidova.
Prostor je očišćen, prazan. Znači treba biti sve spremno za postavljanje keramike i laminata. Molim okvirne ponude. Trebam popravak kupaonskih pločica na par mjesta u kupaonici i neke sitnije radove po maloj garsonjeri: zamjena utičnica, svjetla-lustera, stavljanje tapete na jedan zid, slaganje nekoliko polica / ormarića. Trebam ponudu za izradu Ytong bijelog stropa, rekonstrukcija tavana s drvenim gredama u lošem stanju, cca 35 m2. Trebam ponudu za postavljanje kamene vune na betonski pod potkrovlja zgrade od 130 m2, kamenu vunu od 10 cm imam i foliju, zanima me cijena za rad? Zgrada ima dva kata i to potkrovlje. Trebamo ponudu za sanaciju ulaznog stepeništa s rukohvatom i nadstrešnicom te izmjenu ulaznih vrata. Željeli bi renovirati kupaonicu cca 3,5 m2. Htjeli bi promjeniti pločice; postojeća je samo tuš kada (bez kabine) te bi htjeli ugraditi novu kadu s tuš kabinom. Trenutno je postavljena wc školjka s otvorom u podu, a htjeli bi zidnu ugradbenu školjku. Pozicije tuš kade i umivaonika te priključka i odvoda za veš mašinu ne bi bilo potrebno premještati. Eventualno da se odmah promijene cijevi (možda ne bi bilo loše).
Trenutno smo u fazi prikupljanja ponuda te mogućih termina za izvedbu radova. Planirani radovi bi bili iduće godine.
Postoji mogućnost renoviranja kupaonica kod više stanara u istoj zgradi. Kad prikupimo ponude distribuirat cemo susjedima pa ćemo vidjeti tko je zainteresiran sve. Trenutno se još troje susjeda izjasnilo da razmišljaju o renoviranju.
Veselim se okvirnoj ponudi. Trebao bih kompletnu adaptaciju / renovaciju kupaonice, dakle demontaža stare keramike i sanitarija, promjena cijevi, preusmjerene odvoda, promjena električnih instalacija, montaža nove keramike i sanitarija.