Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kupaonice

Ježevo


Trebam ponudu za zatvoriti svjetlarnik iznad vrata sa siporexom i pogletati oko vrata. Trebam majstora za postavljanje stare cigle u dnevni boravak. Površina 7 m2. Postavlja se na pregradni zid od knaufa. Molimo ponudu za adaptaciju kuhinje u dnevnu sobu (10 m2). Planirani radovi (vidi fotografije):
Rušenje / demontaža - skidanje postojećih zidnih pločica i postojeće podne obloge (linoleum)
Obrtnički / soboslikarski radovi - zaglađivanje zidova, priprema i ličenje, izravnavanje poda, postavljanje laminata i kutnih letvica.
Ostali sitni radovi - pomicanje postojećih utičnica i zatvaranje pojedinih izvoda instalacija, zatvoriti male otvore na balkonu (vidi foto).
Sav namještaj će biti uklonjen te dobavljen laminat i kutne letvice.
Termin izvođenja radova bi po mogućnosti bio što prije i u što kraćem roku. Trebam ponudu za adaptaciju stana, trebam zidara za žbukanje i zatvaranje otvora vrata. Ugradnja čelične grede na nosivi zid, po mogućnosti s vašom gredom, dimenzija grede 3.80 m. Trebam ponudu za unutarnje građevinske radove: glazura, elektroinstalacije, keramika, parket, zidarski poslovi, knauf, odvoz stare peći, lož ulje i 2 rezervoara, bager za iskop. Tražim izvođača građevinskih radova na zgradi. Nekretnina je nedovršena stambena građevina.
Građevina se nalazi na zemljištu veličine 1700 m2. Sastoji se od prizemlja, te 1., 2., 3. i 4. kata. U zgradi je predviđeno 26 stanova, netto 1350 m2, 23 parkirna mjesta, 2 lifta te 3 garaže. Neposredan pristup s asfaltirane ceste i mogućnost priključenja na navedenu komunalnu infrastrukturu.
Vlasništvo je 1/1, glasi na firmu i nema tereta. Objekt ima građevinsku, lokacijsku dozvolu i projektnu dokumentaciju. U neposrednoj blizini je vrtić, škola, trgovina, autobusno stajalište, a udaljenost do vlaka je 10 min.
Kompenzacija u stanovima za materijal i posao.