Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kupaonice

Kostelj


Trebams ponudu za adaptaciju kupaonice u potkrovlju obiteljske kuće tlocrtne površine 5,2 m2.
1. izrada instalacija dovoda i odvoda
2.izrada instalacija za kupaonski radijator te instalacija radijatora
3. ugradnja i obzidavanje ugradbene kade
4. montaža sanitarne opreme
5. montaža i spajanje ugradbenog vodokotlića
6. izrada zida od knaufa u visini vodokotlića
7.krpanje šliceva i izravnavanje zidova,poravnavanje poda estrihom
8.postavljanje keramičkih pločica (5m2 podnih i 15m2 zidnih )
9. malerski radovi na zidovima (gletanje,brušenje,krečenje) gdje nema pločica
10. silikoniranje
U cijenu uračunajte vezni materijal i radove, a nemojte uračunati skidanje pločica, odvoz šute, sanitarije i pribor za montažu sanitarija, pločice, ljepilo, fug masu i silikon.
U prilogu su fotografije postojeće kupaonice, 3D prikaz nove kupaonice i nacrt nove. Razdvajamo dvoetažni stan u 2 stana. Trenutno su spiralne stepenice (drvo + inox), otvor dimanzija ca 210 x 210 cm. Radovi: demontaža stepenica (odvoz organiziramo sami). Priprema bravarska za zatvaranje rupe (na već postojeće čelične stupove i ojačanja). Zatvaranje otvora (izolacija + beton i što još bude potrebno). Planirani početak radova 1. mjesec ili čim prije moguće. Trebam uslugu skidanja i postavljanje pločica, skidanje štokova i postavljanje novih vrata. Koja bi bila cijena za kompletnu uslugu? Potrebno je postaviti zvučnu izolaciju na strop spavaće sobe i jedan bočni zid iste sobe. Radi se o cca 6 m2 stropa i istoj površini zida (dakle 12 m2 ukupno). Tražim ponudu za zatvaranje balkona (2 x 4 m), potrebni radovi:
- vađenje starih podnih ploča
- zatvaranje rupe ispod betonske ograde
- postavljanje novih pločica Trebali bi skidanje štokova i promjenu vrata 4 komada. Montaža kuhinje i adaptacija kuhinje. Promjena jedne klupice prozora. Namjera mi je kupiti stan koji će biti potrebno adaptirati. Stan bi bio cca. 70 kvadrata i biti će potrebno raditi sve od promjene stolarije, mogučeg rušenja postojećih zidova i formiranja prostorija po vlastitoj želji te potpuno renoviranje kupaone. Idealno bi bilo kada bi netko mogao obaviti sve radove.