Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kupatila

Dragove


Trebam ponudu za adaptaciju trosobnog stana: dnevni boravaka, kupaona, 2 balkona. Treba sve oguliti do roh bau stanja i iznova napraviti + vanjska i unutarnja stolarija. Potrebna je zidarska obrada i obrada špaleta, da se najjednostavnije sve zatvori i da se stave dvije lajsnice dolje što nedostaju. Trebam ponudu majstora za pomicanje otvora vrata na tankom zidu (debljina zida cca 8 cm) metar u stranu i zatvaranje rupe gdje su bila vrata. Također treba pomaknuti stup inox ograde od stubišta u stranu i skratiti ogradu (četiri vijka drže stup, izbušiti nove četiri rupe u podu za stup, šest šipki treba skratiti i to sve opet sastaviti).
Bušenje rupe u limenom krovu za inox dimnjak, složiti dimnjak, staviti vjetarlajsnu i zaštiti krov da ne procuri voda uz dimnjak. Trebat će izbušiti i jednu rupu za inox dimnjak na stropu između prvog kata i tavana. Izrada špalete ulaznih vrata dim 200 x 100 x 20 cm od knaufa, ploča na potkonstrukciji. U potrazi smo za majstorima koji bi odradili sljedeće poslove: Kuhinja:
- srušili manji zid između kuhinje i smoćnice kako bi dobili veću kuhinju
- stavili knauf gdje su postojeća vrata u kuhinji
- na postojeće pločice u kuhinji stavili nove
- skinuli postojeće pločice u kuhinji (na komadu zida)
- montirali Ikea kuhinju (ali ako to nije moguce, ok)
Hodnik:
- skinuti rubne pločice i na postojeće staviti nove
Sobe:
- na postojeći parket staviti laminat
Kupaonica
- potpuno preuređenje, uključujući izmjenu vodoinstalacija, premještaj bojlera, pločice, tuš kabina itd (prema nacrtu)
Plaćamo sve putne troškove i smještaj Trebamo ponudu za "ključ u ruke" zatvaranje lođe dim. 3.5 x 1.5 m u jedan prostor sa sobom (stolarija, termoizoliranje-strop, pod, zidovi, pregradnja knaufom +prozor + vrata 2 kpl, elektro usluge, rasvjeta, priključci, grijanje 2 x radijator, klima, premještanje postojeće unutarnje jedinice, ličilački i završni radovi). Trebam ponudu za renovaciju kupaonice, skidanje starih pločica i stavljanje novih, treba izbaciti staru kadu i stavite tuš u kupaonicu, imam jedan radiator koji je spojen na centralno grijanje i jedan bojler i jedan wc.