Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kupatila

Gornje Bazje


Potrebni su građevinski radovi kako navodim u opisu stavki: ukloniti dio pregradnog zida između hodnika, kuhinje i dnevne sobe, postaviti nove pločice u kuhinji na pod i zid postaviti nove pločice u hodniku i dnevnoj sobi kompletno renoviranje dvaju kupatila, postavljanje pločica na dva balkona, potrebno obojati u bijelu boju, postaviti sep, potrebni vodoinstalaterski radovi, potrebni radovi električara. Trebam renovaciju kupatila 2 × 2, molim ponudu za radove adaptacije. Trebam majstora za obradu špaleta i ugradnju kamenih klupčica. 4 prozora i dvije balkonske klizne stijene i ulazna vrata, može i nabava klupčica. Tražim ponudu za:
1. zazidavanje nekoliko otvora na postojećem objektu
2. dizanje krova u prostoriji na katu (krova pokrivenog sendvič panelima, postojeća nosiva konstrukcija od drvenih greda)
3. dizanje zidova na gore spomenutoj prostoriji na katu kako bi se dobila veća visina
4. ponovno pokrivanje krova - sa kupama
5. otvaranje otvora za stepenice u ploči između prizemlja i prvog kata
6. dodatno prekrivanje krova na kojem se nalaze sendvič paneli - novi pokrov ići će od kupa
Objekt se može pogledati prema dogovoru. Za dogovor nazvati na tel. Radovi moraju biti dovršeni najkasnije do 20.05. Trebamo ponudu za građevinske radove sanacija stambene zgrade sa 2 ulaza, 4 kata, 2 terase. Trebam ponudu za bojanje željeznih prozora na stubištu, 7 katova, vanjsko i unutarnje bojanje zidova i postava tapeta u ulaznom predvorju zgrade. Želim staviti lamperiju na zidove u sobi veličine 4,75 x 7,16 m, visina zida je 2,5 m.