
Adaptacija kupatila
Ivan Dolac
Vađenje 3 okvira sobnih vrata u stanu, gletanje okvira nakon demontaže. Trebam kompletnu rekonstrukciju stana, Trosoban stan površine 97 m2, visine 3,70. Površina stolarije, profilirana starinska 44 m2, površina parketa 67 m2, površina zidova za bojanje 258 m2, površina za postavljanje keramike 57 m2.
Centralno plinsko grijanje / zemni plin već priključen /, Vaillant bojler i 7 radijatora. Vodoinstalacije za wc s ugradbenim vodokotlićem, umivaonikom i tuš kadom, kuhinjski sudoper.
Molim okvirnu ponudu za standardno bojenje zidova i stolarije, brušenje i lakiranje parketa, postavljanje pločica, centralnog grijanja i vodoinstalacije. Trebala bih ponudu za popravke koji će eventualno trebati nakon nastale štete (rupa u knafu, oštećen parket), kompletan maleraj. Trebam ponudu za kompletnu adaptaciju kupatila, trebala bi mi ponuda (izvid) za renoviranje kupaonice 210 cm x 190 cm po sistemu "ključ u ruke". To bi podrazumijevalo: skidanje bojlera i ugradbene kade. Nabavka i montaže novog bojlera, tuš kade (sa kabinom) i miješalice za istu. Skidanje zidnih pločica nabavka i montaža drugih (na jednom dijelu gdje je sada kada mislim da bi se trebale staviti i podne pločice). Skidanje wc školjke i vodokotlića te nabavka novih sa montažom. Također (osim nabavke i montaže) trebam i odvoz svog materijala te starih sanitarija. Napominjem da se u tom stanu živi tako da bez WC školjke ne mogu biti (vodu mogu točiti i u kuhinji ali školjka mi dnevno treba). Trebam ponudu za preuređenje kupaonice. Trebam ponudu za adaptaciju haustora starije zgrade, prizemlje + 2 kata, zgrada sa 5 stanova. Slike na upit. Zanima me mogućnost izoliranja stana u prizemlju cca. 60 m2 ispod kojeg se nalazi negrijani podrum. Što možete predložiti kao ekonomski najpovoljnije rješenje?