Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kupatila

Mali Rat


Trebalo bi na jednom siporeks zidu napraviti otvor (veličine običnih vrata). Zid je postavljen kao pregradni zid u sobi i sada bi na njemu napravili otvor. Trebam majstora koji bi uz moju pomoć, poljepio stiropor ploče dekorativne na plafon, potkrovlje. Stan je 42 m2, ali treba "samo" tu lamperiju prekriti stiroporom. Materijal i ploče imam plus alat . Trebam ponudu za hidroizolaciju kupaonice - walk in tuš. Trebam ponudu za radove adaptacije, popravak štete od potresa (gletanje, stavljanje mrežica na spojeve knaufa i kutove, krečenje). Molim ponudu: Demontaža knauf zida 2,5 x 2,5 m, demontaža sobnih vrata i okvira x 3, montaža knauf zida 2,5 x 2,5 m, montaža knauf zida 2,5 x 2,2 m s ugradnjom vrata x1, ugradnja vrata x3, izgradnja dvije stepenice od osb 3 ploče, razvesti struju 1 prekidač za svjetlo. Trebam ponudu za obnovu kupaonice koja je stara preko trideset godina i niti jednom u tom periodu nije adaptirana. Kupaonica je cca velicine 2 x 1.5 m.
Tražim vađenje stare kade, ugradnja tuš kabine u kut, promjenu dovodnih cijevi, kao i postavljanje novih u potpunosti zajedno sa drugacijom shemom i 2 nova izlaza te postavljanje umivaonika (koji zasada ne postoji).
Pritom bi htio skidanje starih pločica i ljepljenje novih, kao i ostale keramičarske radove po dogovoru. Zanimala bi me okvirno cijena. Na terasi iznad nas “curi” kišnica u našu spavaću sobu na plafon. Pretpostavljamo iz žljebova koji su začepljeni. Potrebno je sanirati na neki način taj problem, nešto napraviti sa žljebom i nama sanirati taj dio u sobi na zidu da bude kao prije.