Adaptacije i radovi u interijeru

Adaptacija kupatila

Maruševec


Trebam ponudu za adaptaciju (dogradnju) stare obiteljske kuće s početkom gradnje u proljeće iduće godine. Molim da me kontaktirate da bih vam dostavio potrebne dokumente za davanje ponude. Trebam ponudu za renoviranje / dogradnju zidanjem u kući, pločice, farbanje. Radi se o adaptaciji kuhinje. Mi ćemo izvršit odvoz cjelokupnog namještaja, skidanje žbuke sa vanjskog starog zida, električne Instalacije, vodu. Skidanje starih pločica. Mijenjat ćemo i vanjska balkonska vrata. Mi sve pripremimo. Radovi koje biste vi izvodili su:
• Ožbukajte stari zid. Žbuka bi bila sušiva žbuka cca 7 m2
• Postavljanje pločica na pod. Oko 10 m2
• Postavljanje zidnih pločica cca 4 m2 (kuhinja) • Špalete nakon izmjene balkonskih vrata. Radovi bi krenuli krajem listopada i početkom studenog. Trebam ponudu za 200 kvadrata, kompletno renoviranje kuće. Krpanje, struganje, impregniranje, gletanje, farbanje u ton boji, rabiciranje zidova sa mrežicom, postava laminata, obrada špaleta oko vrata i prozora, bandažiranje knaufa. Rekonstukcija postojeće kupaonice. Kuća je građena 1990. tako da su zidovi od cigle (nema kamena). Postojeće i novo planirano stanje dani su u privitcima. Voda je osim preko bojlera spojena na centralno (nafta) koje se godinama ne koristi ali svejedno bi pustili da je bude i dalje spojena na centralno ako se ubuduće opet bude koristilo. Kupaonica se nalazi na katu obiteljske kuće. Stan u prizemlju i stan na katu su odvojeni i svaki ima svoj posebni priključak na vodu tako da nisu ni na koji način povezani. Kotlovnica od centralnog je u podrumu.
Potrebna je rekonstrukcija kupaonice u punom obimu tako da tražimo izvođača koji može izvesti što više radova (keramiku, vodoinstalacije, podloge itd.). Poželjno bi bilo da radovi počnu u roku od 2 mjeseca.
U prilogu su postojeće i novo stanje. Trebam ponudu za materijal i rad: uračunati stiropol tvrdi, podlogu (estrih), nivelir, keramika (14 m2 pod + 5 m2 zid), krpanje sliceva i zida od kuhinje i gletanje istih. Obiteljska kuća, godište 1980. Treba sanirati odvod s krovne terase (cca 10 kvadrata), iz kojeg vlaži u na stropu sobe ispod terase. Također, trebalo bi staviti novo korito tuš kade na katu, jer iz postojećeg vlaži na stropu sobe u prizemlju kuće. Molim ponude.