
Adaptacija kupatila
Šmrika
Radi poplave potrebno je skinuti postojeći strop od knaufa i postaviti novi strop od knaufa, u sobi cca 15 m2. Radove je potrebno izvesti dosta hitno. Molim ponudu sa cijenom. Stan je zadnji put renoviran 2000. god, a zgrada je izgrađena 1906.god, villa. Stan je u visokim prizemlju. Stan treba kompletnu renovaciju, skidanje žbuke do cigle i kamena. Te zidove treba pripremiti da ostanu takvi, znači cigla i kamen će biti vidljivi u svakoj prostoriji na zidu osim u kupaonici. U jednom dijelu stana treba spustiti zid do poda, tj, to je uzvišeni dio do pasa, gdje se nekada ugljen istovarivao. Zidove će trebati fugirati, tj. između kamena i cigle da dobiju industrijski stil.
Podove treba mijenjati kompletno, dijelom su polcice na podu, a dijelom laminat i stari drveni pod koji treba maknuti i betonirati da sve dode u jednu ravninu te postaviti podno grijanje električno kroz cijeli stan.
Kupaonica isto tako kompletna adaptacija, i razni drugi radovi. Potrebna kompletna adaptacija stana od 42 m2 uključujući:
- promjenu podova s postavljanjem armiranog etriha (podne glazure) u cijelom stanu
- uklanjanje jednog pregradnog zida (3 m dužine)
- zamjena 2 pregradna zida (2 m dužine) s vratima za knauf kazetu s kliznim vratima
- renovaciju kupaonice s promjenom pozicije odvoda u podu i svih vodovodnih instalacija
- produžetak odvoda i vodovodnih instalacija prema dnevnom boravku zbog premještanja pozicije kuhinje
- premještaj 2 radijatora centralnog grijanja
- uklanjanje dijela plinske instalacije u kuhinji zbog prelaska na struju
- kompletna izmjena svih strujnih instalacija, zamjena kutije s osiguračima s novim sklopkama, postavljanje mrežnog kabla (2 lokacije u stanu)
- postavljanje laminata na novu podnu glazuru (30 m2)
- ugradnja kupaonske opreme uključujući tuš kadu, umivaonik, slavine, ugradbeni vodokotlić i školju
- postavljanje pločica u kupaonicu i na balkon (15 m2)
- promjena stolarije (2 prozora i jedna balkonska vrata)
- završni popravci zidova, gletanje, ravnanje, bojanje Trebao bih u podkrovlju obiteljske kuće napraviti dva stana, pregradne zidove i obložit sve u knauf. Trebam ponudu za radove postavljanja stiropornih lajsni cca 120 m. Izrada unutrašnje obloge oko krovnog prozora, postavljeni su novi krovni prozori, unutarnji radovi nisu napravljeni, trebam majstora. Trebam ponudu za radove adaptacije stana u brušenje i lakiranje parketa, djelomična zamjena podnih pločica i farbanje prostorija sa gletanjem. Ako ste zainteresirani javite se za pregled stana.