
Adaptacija kupatila
Žrnovica
Obraćam vam se s molbom za informativnu ponudu za zatvaranje i uređenje balkona površine cca 5 m² i visine cca 230 cm. Balkon je orijentiran prema jugoistočnoj strani, a željeli bismo ga adaptirati u funkcionalan prostor koji se može koristiti tokom cijele godine. Balkon pokriva jedan manji balkon, otprilike polovicu cijele njegove površine, pa bi bilo potrebno napraviti i pokrov balkona. Bitno nam je da preko ljeta ne zagrijava previše prostor unutar kuće (balkon je većinu dana obasjan suncem, ali je u sjeni krošnje drveta koje je odmah pored, no to drvo možda neće uvijek biti tu), a da preko zime u prostoru balkona nekako riješimo problem vlage, pa me zanimalo mogu li se postaviti trostruka stakla, prozori koji se otvaraju barem djelomično radi ventilacije zraka, izolacija stiroporom ili kamenom vunom, i da li je to sve uopće potrebno kako bi se prostor mogao koristiti tijekom cijele godine.
Balkon je trenutno dostupan iz dnevnog boravka, te je povezan s dva prozora iz spavaće sobe. Molim vas da mi, na osnovu ovih podataka, pošaljete okvirnu ponudu i procjenu trajanja radova. Kompletna adaptacija stana na dvije etaže, 30 m2. Izvedba po idejnom rješenju. Prvo je potrebno napraviti grube građevinske radove, a nakon toga sve ostalo. Sistem, ključ u ruke. Trebam ponudu za rekonstrukciju potkrovlja kuće. Kuća je dimenzije 7 x 10 m. Trebalo bi srušiti postojeće potkrovlje, nazidati nadozid od 120 cm (ima već postojeći od 60 cm) te napraviti novi krov. Trebam ponudu za kompletnu adaptaciju stana: Podovi, pločice, instalacije, rušenje, pregrađivanje. Uz ponudu molim navesti datum početka izvođenja radova.
Stan 30 m2 - 1S, kupaonica, kuhinja, prizemlje, kamionski prilaz nema. Tražim izvođače koji bi adaptirali balkon, skidanje starih pločica, po potrebi zamjena hidroizolacije, postavljanje novih pločica, brušenje i farbanje ograde te odradili nekoliko završnih radova u stanu. Zatvaranje rupa iznad ugradbenih ormara knaufom, postavljanje ukrasnih letvica na dovratke, postavljanje i skrivanje vodilice za zavjese. Trebam ponudu za renoviranje kupatila 2.5 x 2 m. Skidanje starih podnih i zidnih pločica, promjena vodovodnih instalacija, postavljanje novih zidnih i podnih pločica, postavljanje sanitarnih elemenata. Trebam ponudu za radove kompletne renovacije kupaonice i farbanje cijelog stana.