
Adaptacija poslovnog prostora
Donji Hrastovac
Kontaktiram vas radi balkona kojeg bi trebalo adaptirati odnosno dovesti u prvobitno stanje nakon što je jedna firma izvodila radove postavljanja tekuće izolacije i skidanja iste, te ostavila balkon u nedovršenom stanju te je sada je dužna platiti sanaciju.
Otvoreno ću reći da je nemoguće naći izvođača koji bi došao raditi tako mali prostor te stoga slobodno stavite cijenu kakvu god mislite da će vam se isplatiti samo da dobijem ponudu po kojoj ja dobijem novce i plaćam vama.
Mogu poslati link na video, za balkon i objašnjavam (ima zvuk) o čemu se radi te se nadam kako bi mogao po tome dobiti neku ponudu? Trebam ponudu za završni rad između balkonskog prozora i zida s pur pjenom i pvc trakom. Trebam ponudu za oblijepiti oblogom podrumske zidove. Trebam ponudu za radove adaptacije, glazura, knauf, povući struju i plin, postava tuš kabine i kade. Trebam zidara za zidanje siporeksom 10 cm, cca 4 m2 pregrade u stanu i postavljane 4 sobna i 1 klizna vrata i obrada zidova mrežom i gletanje. Trebam izgradnju visokog potkrovlja za kuću 10 x 11, sa 3 krovna prozora i 3 belvedera. Ugradnja vodovodne instalacije, postavljane zidnih i podnih pločica, trebam ponudu.